Sterowniki do k.dzwieowej

Witam jestem nowym uzytkownikiem czytalem wasze forum dosc dlugo i mam taki o tóż problem gdy włączam winampa to wyskakuje błąd i pisze mi "DirectSound output v2.45

Bad Direct Sound Driver.Please instal proper drivers or select another device in configuration.Error code:88780078"

podejrzewam ze chodzi tu o sterowniki ale gdy sciagam je ze srony C-media i zaczynam instalowac to dochodzi do 94% i ie instaluje dalej plz pomocy

a przy okazji mam plyte glwna ASRocka K7VT4A Pro a dzwiekowa C-media CMI9761A jakby ktos mogl podac strone ze sterownikami tylko nie tej co Cmedia albo wyajsnic mi problem

a i chcialbym sie sytac czego tamten temat wyladowal w koszu i [isalo duplikat

Tylko problem występuje na Winampie.

Sterowniki odinstaluj jak w linku i dopiero najnowszy ster instaluj do karty.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 552#396552

Odinstaluj program który powoduje błąd dokładnie i zainstaluj starszą/nowszą wersję.

dzięki tylko że jak chce usunąc z koderów dekoderów audio to pisze że sterownik jest wymagany przeż system mimo to go usunżć??

Popraw błędy i używaj polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

odpisz mi plz bo zobacz zrobiłem cokazałeś ale jak wykasowuje kodery dekodery wideo to klikam jescze raz na to i znowu wszystkie są plz pomocy

Przeczytałeś co pisałem - ostatni raz proszę.

Niektórych pozycji w menadżeże nie da rady usunąć więc zostaw - poczytaj dokładnie podanego linka.

Tylko jest taka sprawa sprawdzilem w Everescie teraz i okazalo sie ze mam CMedia8738/c3dx :o To mam do tego sterowniki bo ściągnąłem tylko że jak chce instalowac to włącza sie instaltor i robi coś takiego i nie instaluje"The eviced driver will be installer now.It will take the few minutes to complete.Please press [install] to start" i dalej “Starting instalation process copy necessary files.Waiting for audio driver to ready” o co w tym chodzi ppomocie