Sterowniki do kamerki USB dla XP - eCom AK101

Witam:)

Poszukuję sterowników do kamerki usb. Zakupiłem tak ową na allegro, ale otrzymałem tylko samą kamerę, chociaż w opisie aukcji podane było, ze jest to niby kompletny zestaw. Do dnia dzisiejszego nie udało mi się skontaktować ze sprzedającym, więc może ktoś tutaj może mi pomóc. Kamerka o której mowa znajduje się na tejstronie.

Będę wdzięczny za każdą pomoc, zależy mi głównie na samych sterownikach do owej kamerki.

Dziwne, na akcji napisane jest, że sprzedający dostarcza sterowniki

Co to za kamerka, firma, model?? Bo tylko napisane, że kamerka USB Skype

Do momentu odebrania przeze mnie przesyłki kontakt ze sprzedającym był, teraz nawet na wiadomości administracji allegro nie odpowiadają, więc i moje zdziwienie jest równie duże. Na kamerce nie ma żadnych oznaczeń co do producenta, czy modelu. Jedyne co udało mi sie ustalić przeglądając inne aukcje to to, że producentem kamerki jest firma eCom, a prawdopodobny model to AK101, ale nie mam co do tego całkowitej pewności. Aha, szukam sterowników pod XP - nie podałem tego wcześniej, za co przepraszam.

Witam! czy znalazłeś potrzebne ci sterowniki? bo właśnie ja też poszukuje ale pod Viste

Stery do tej kamery można pobrać z tego linka:

http://www.online-superpreis.de/driver.exe

Żeby nie było wątpliwości to te stery sa pod ten typ kamery “ECOM 5 Megapixel USB2.0 Webcam Kamera” więc może będa dobre do twojego typu jak masz 3.0 Megapixel albo 8.0

to strona ze sterami do kamer internetowych:

http://www.magjan.com/stery/1.htm

Jak będa dobre te stery to mam prośbę do ciebie czy przesłał byś mi zdjęcia rzeczywiste tej kamery oraz parę screnów w każdej rozdzielczości jakości obrazu zdjęć oraz jakości video na mój adres email mietko_1@tlen.pl to byłbym ci wdzięczny bo sam się zastanawiam czy kupić tej firmy kamerę na allegro:

http://www.allegro.pl/item409794475_kam … _nowa.html

czy innego sprzedawcy na tej stronie:

http://sklep.dzetasystem.pl/index.php?m … ad1ecc6ddd

Pozdro…

A jeszcze jedno czy do tej pory z tobą się nie skontaktował ten sprzedający aby przesłać stery bo jak tak to trochę z ich strony to nie fer… :confused:

Witam. Potrzebne sa sterowniki w dlszym ciągu ? mineło troche czasu przepraszamy za zwłokę i brak odpowiedzi ale byliśmy nieosiągalni prosze o informacje czy potzeba dalej tych sterowników. Pozdrawiam !

Witam posiadam taką kamerke jeśli jest Pan zainteresowany takim sterownikiem postarm sie wysłac Panu ten sterownik na poczte.

rafal22_22 proszę o takie stery na poczte jeśli to możliwe wychowaniec@poczta.onet.pl

ja również prosiłbym o stery do kamerki 8.0 megapixela tej firmy na pocztę, z gory dziekuje dj87558@o2.pl

pozdrawiam

witam zakupiłem na allegro kamerke eCOM 5.0 megapixela jednak płytka ze sterownikami jest pęknieta i w żaden sposób nie można jej uruchomić. Byłbym wdzięczny za przesłanie mi tych sterowników na pocztę, z góry dziękuje elmo767@o2.pl

Witam,ja również posiadam tą kamerkę i nie mam płyty do niej ze sterownikami,byłabym bardzo wdzięczna za przesłanie sterowników na maila ania_cz15@wp.eu,dziękuje

Witam, jak większość też ją mam, ale nie korzystam bo walnoł mi sterownik (a płytka gdzieś wyparowała) od niej i musiałem zaopatrzyć się w inną. Byłbym wdzięczny za możliwość otrzymania sterownika, bo kamerka śmigała dobrze. Z góry dzięki. Mój adres mailowy: usa@pro.onet.pl

Witam. ja mam ten sam problem, z tą sama kamerką. płytka była pęknięta. mam jakieś sterowniki, ale one nie działają. prosiłabym o przesłanie na pocztę: milenkaaa1988@wp.pl.

z góry serdecznie dziękuję !!

Ja mam podobny problem dostałem płytkę i tez była pęknięta zadzwoniłem do sprzedawcy i mi wysłał sterowniki zainstalowałem i nie działa jest to kamerka DD1158 a tu są stery www.kingman.pl/sterowniki/ECom8.0.rar może komuś się uda

Witam potrzebuje pelen pakiet sterowników do kamery e com dd1123 5megapixels jeśli ktoś ma to proszę o wyslanie ich na moja poczte szymon19911913@wp.pl . Pozdrawiam

czy komuś się udało?? z tą kamerką eCOM 5.0 megapixela

witam.

Ja mam podobny problem… poszukuję starowników do kamery webcam Ecom DD1042 3.0mpix. Jeśli ktos miałby dostęp do tych sterowników proszę o przesłanie na flake@interia.pl.

Dzięki

Poszukuje sterownikow do kamery E com DD1158.Jak toś bedzie miał te sterowniki lub strone gdzie można ściągnąć te sterowniki no to prosze niech mi wyśle na e-mail marcin_322@o2.pl lub na gg 5690998 (pisać o kazdej porze) ![-o<

moglabym rowniez prosci o te sterowniki moj adres to dorotka1988@poczta.onet.eu