Sterowniki do kart graficznych

Co dają sterowniki do kart graficznych. Czy poprawiaja wydajność w grach lub cos ??

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

PEWNIE ŻE TAK !!

Sterowniki to nic innego to specjalnie napisane programy komputerowe , które mają obsługiwać karty i urzadzenia w komputerze . Brak sterowników to brak obsługi urządzenia w komputerze. Mimo faktu ze ono tam jest zamontowane… !!

Pozdro…!

chodzi mi o to jeżeli np. zainstalowalem sterowniki w 2002 r. a w roku 2004 są nowsze to czy moge uzywac tych starych czy lepiej by bylo zainstalowac te nowsze jesli tak to dla czego ???

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, teoretycznie czym nowszy sterownik tym lepszy,ale nie zawsze tak jest,zależy to od urządzenia a szczególnie jego wersji.

Sterownik poprawia prace urządzenia,dodaje nowe funkcje,likwiduje błędy oraz poprawia współprace z programami,może też poprawić wydajność urządzenia.

najnowsze sterowniki niekiedy nie są sprawdzone w 100% :stuck_out_tongue:

Zgadzam sięz kolegą… !!

Z praktyki ci napisze że karty Riwa TNT 2 bardzo kiepsko sprawuje sie pod nowymi detonatorami (sterownikami do tych kart )problem podobny mozna zaobserwować też na kartach GF2 …

Pozdro

Ostatnio ktoś miał problemy z NFS undergroundem bo drobasa była w pixelach a miał naj nowsze sterowniaki a wystarczył troszeczke starsze i juz było wszystko ładnie

witam wszystkich mam problem poszukuje sterownika do karty GeForce4 mx 440 jesli mi ktos moglby dac mi link z konkretna strona bardzo prosze i dziekuje z gory :frowning: :? :slight_smile:

http://www.nvidia.pl/drivers.php

dzieki stary ale juz tam bylem sciagam wlasnie cos ale nie siedze w komach tak jak ty i please naprowadz mnie dokladnie dzienx

Post 2

naprowadz mnie na konkretna karte gf4 mx 440

Post 3

bo ja cep jestem

:cry:

Od czego masz opcję zmień ??

UpDate:

fiesta

Tutaj masz pod Win XP http://download.nvidia.com/Windows/66.9 … tional.exe

i nie pisz jednego posta pod drugim…

Jest jakaś stronka gdzie wyszukuje nowsze sterowniki ? :stuck_out_tongue:

Jakie urządzenia można aktualizować ? :x

Masz ftp Nividii masz tam wszystko

ftp://download1.nvidia.com/Windows/