Sterowniki do kart graficznych

(Matii26) #1

Co dają sterowniki do kart graficznych. Czy poprawiaja wydajność w grach lub cos ??

(Piotralek) #2

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

PEWNIE ŻE TAK !!

(system) #3

Sterowniki to nic innego to specjalnie napisane programy komputerowe , które mają obsługiwać karty i urzadzenia w komputerze . Brak sterowników to brak obsługi urządzenia w komputerze. Mimo faktu ze ono tam jest zamontowane.. !!

Pozdro..!

(Matii26) #4

chodzi mi o to jeżeli np. zainstalowalem sterowniki w 2002 r. a w roku 2004 są nowsze to czy moge uzywac tych starych czy lepiej by bylo zainstalowac te nowsze jesli tak to dla czego ???

(JNJN) #5

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, teoretycznie czym nowszy sterownik tym lepszy,ale nie zawsze tak jest,zależy to od urządzenia a szczególnie jego wersji.

Sterownik poprawia prace urządzenia,dodaje nowe funkcje,likwiduje błędy oraz poprawia współprace z programami,może też poprawić wydajność urządzenia.

(Siekiera666) #6

najnowsze sterowniki niekiedy nie są sprawdzone w 100% :stuck_out_tongue:

(system) #7

Zgadzam sięz kolegą.. !!

Z praktyki ci napisze że karty Riwa TNT 2 bardzo kiepsko sprawuje sie pod nowymi detonatorami (sterownikami do tych kart )problem podobny mozna zaobserwować też na kartach GF2 ..

Pozdro

(Del15piero) #8

Ostatnio ktoś miał problemy z NFS undergroundem bo drobasa była w pixelach a miał naj nowsze sterowniaki a wystarczył troszeczke starsze i juz było wszystko ładnie

(m@ximu$) #9

witam wszystkich mam problem poszukuje sterownika do karty GeForce4 mx 440 jesli mi ktos moglby dac mi link z konkretna strona bardzo prosze i dziekuje z gory :frowning: :? :slight_smile:

(Madafaker) #10

http://www.nvidia.pl/drivers.php

(m@ximu$) #11

dzieki stary ale juz tam bylem sciagam wlasnie cos ale nie siedze w komach tak jak ty i please naprowadz mnie dokladnie dzienx

Post 2

naprowadz mnie na konkretna karte gf4 mx 440

Post 3

bo ja cep jestem

:cry:

Od czego masz opcję zmień ??

UpDate:

fiesta

(Damian) #12

Tutaj masz pod Win XP http://download.nvidia.com/Windows/66.9 ... tional.exe

i nie pisz jednego posta pod drugim...

(Dragonlnx) #13