Sterowniki do karty 9600 Pro

Witam szukam sterowników do karty Sapphire 9600 Pro, aktualnie mam te z płytki co były dołączone do grafy ale one są już stare i chciałbym je zmienic może na Omegi ?? :? Prosze o rade

Zdecydowanie na omegi: mym zdaniem najlepsze sterowniki dla kart graficznych ATI

:arrow: http://www.omegadrivers.net/ati/win2k_xp.php

instalowałem juz jakies z tych i karta słabiej chodziła, moge dostac linka do omegi która była by najlepsza do tej karty :?

Ja bym się skłaniał do instalacji najnowszych które są na stronie omega.

Przed instalacją usuń dokładnie stare drivery:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=76390&

zainstalowałem takie stery Omega 3.8.273, jak sądzisz aju dobre są :?

Metoda prób i błędów.

Jeśli Ci wszystko działa dobrze, widzisz zwiekszoną wydajność np. w programach graficznych i grach to są dobre :smiley:

prawda są lepsze dzięki za rade pozdro :slight_smile:

a ja nie mogę tego zainstalować

co ci wyskakuje ??

wirus i jakiś błąd

Jaki błąd?

Wklej loga hijack i silent (opis w dziale bezpieczeństwo)

najnowsze sterowniki nie przyspiesza ci karty graficznej(może o 1 % czyli tyle ile wynosi blad pomiarowy),sam kiedyś myslalem ze jak zainstaluje najnowsze detonatory do mojego gf2 to bedzie cool… wcale nie. najnowsze sterowniki sa optymalizowane dla najwydajneijszych kart a nie takich jak 9600… takie sa fakty.

Złączono Posta : 24.09.2006 (Nie) 8:06

uwazam ze nei ma sensu swirować z 10 róznymi sterownikami! zainstaluj te które są wg ciebie najlepsze i tyle.nalepiej najnowsze bo nowe gry wymagaja najnowszych sterów zawsze.jedynie posiadacze najwydajniejszych kart mogą się pobawić z różnymi wersjami sterowników.

Nie chodzi o najnowsze.

Popatrz np. na przykład geforce mx440 - instalując sterowniki z serii 9x.xx na bank komp się zawiesi lub wywali tyle błędów że szkoda gadać.

A przy 56.72 wszystko ładnie działa.

Natomiast z Radeonami zauważyłem że im nowszy sterownik tym lepiej - oczywiście na pewno istnieje odstępstwo od tej reguły ale mówię tu o moim X200 bo tylko takiego posiadam :lol:

Aby wiedzieć który jest najlepszy trzeba świrować z 10-cioma wersjami.

I wbrew pozorom jeden od drugiego może różnić się ~10% wydajnością.

Sam pamiętam jak na Geforce 4 TI 4200 instalując jedne stery doom 3 konkretnie mi przycinał a na drugich ani jednej zwiechy :smiley:

daltego też mówię ze najnowsze sterowniki umożliwiają poprawne działanie w nowych grach co nie jest równoznaczne z tym ze ci karta nagle olsnienia dostała i zaczęłą byc szybsza- ja w to nie wierze. owszem moze przyspierszyc ale kosztem obrazu Nvidia juz pokazała na co ją stać pod tym względem kiedy to w pewnej wersji sterownikow w 3d mark 01 w tescie ze smokiem nie bylo smoka:P to ja dziekuje za takie szybsze dzialanie karty :stuck_out_tongue: