Sterowniki do karty dźwiękowej Yamaha YMF724E-V

Witam,
jak napisałem w temacie mam problem z kartą dźwiękową.
Niedawno zepsuła mi się karta usb (jakaś tam)
Zintegrowana też nie trybi więc pożyczyłem od kumpla jego starą kartę.
I w tym problem gdyż posiadam win7 64bit i w ogóle nie czyta mi tej karty, wkładałem wyjmowałem i dalej nic.
Instalowałem sterowniki pod win xp (gdyż nowszych nie ma) ale nie działały i nie wiem co dalej robić
Proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi. :slight_smile:

https://www.download.net.pl/7303/Yamaha-DS-XG-Drivers-YMF724-YMF740-YMF744-YMF754/

Nawet nie wiem czy minuta w Google mi zeszła to znaleźć. Wpisujemy model dokłądny i driver windows 7. Naprawdę niektórych przemęcza ta technologia i przeraża chyba.
Jak się jakiś moderator za to stwierdzenie czepi to znaczy, że forumowicze służą do szukania w Google za innych.

Pobrałem, niby ma sie instalować wyskakuje jakaś konfiguracja wciskam ok i wywala mi błąd.

Hej,

Karta Yamaha YMF724E-V to niestety bardzo stara konstrukcja. Instalacja sterowników z XP nic nie da, bo od Visty sterowniki zostały dość mocno przebudowane. Można spróbować sterowniki dobrać po ID sprzętu. Czy karta w ogóle jest widoczna w menadżerze urządzeń? Jaką posiadasz płytę główną?

Pozdrawiam,
Dimatheus

YAMAHA DS-XG PCI Audio CODEC (WDM).zip (2,8 MB)

Rozpakowywać 7-zip jakby systemowy archiwizer Windows nie dał rady.

Instalacje można wykonać po przez opcje “aktualizuj sterownik” w “menadżerze urządzeń”.

Nie gwarantuje, że proponowany sterownik jest wystarczająco kompatybilny.