Sterowniki do Karty Dzwiekowej

Otoz po odinstalowaniu programu voice changer wszystko sie schrzaniło… Wszystko charczy w mikrofonie jak i w glosnikach … jakbym basy podniosl na makx… gdy chce gadac przez mikro to nie wazne jak dalkoe mam… moge miec nawet 2 m dalej to i tak slychac tak samo… nic nie mowie do mikra to i tak slysze w sluchawkach odglosy rodziny… Kupilem nowe sluchawki bo tamte i tak byly w oplakanym stanie i ciagle to samo… Sciagnalem 2 pary sterownikow to bledy sie pojawialy tak jakby to nie byly te sterowniki…

Wiec szukam odpowiednich sterownikow ktore podziałają i usuną ten warchacz z odgłosów…

Plyte glowna mam ASUS P5VD2-MX ACPI BIOS Revision 1010

http://www.nodevice.com/driver/P5VD2-MX/get34077.html Proszę bardzo

pomogło , juz nie chychrocze ale inny problem sie pojawił. Otoz nie działa mikrofon… podłączono wszystko jak należny.

Dodane 10.07.2009 (Pt) 12:48

Juz sie pogubiłem…

Otoz mam 2 wejscia zeby podlaczyc kable od sluchawek i mikra… jak podlacze w tyle komputera to dzialaja sluchawki a mikro nie… gdy podlacze w przodzie dziala mikro i sluchawki tylko ze jak mowie do mikra cos to slysze to z potężna sila w słuchawkach… i w ogole slysze wszystko… nawet malutki szczegol rozmowy z tv albo osoby jakies w pokoju… ocb ? !

Masz włączoną opcję “microphone booster” najprawdopodobniej, wzmacnia ona czułość mikrofonu i przez to taki efekt masz :slight_smile: w ustawieniach powinna być opcja taka, wyłącz ją.