Sterowniki do Karty Dzwiekowej


(Tkh1924) #1

Otoz po odinstalowaniu programu voice changer wszystko sie schrzaniło.. Wszystko charczy w mikrofonie jak i w glosnikach .. jakbym basy podniosl na makx.. gdy chce gadac przez mikro to nie wazne jak dalkoe mam.. moge miec nawet 2 m dalej to i tak slychac tak samo... nic nie mowie do mikra to i tak slysze w sluchawkach odglosy rodziny... Kupilem nowe sluchawki bo tamte i tak byly w oplakanym stanie i ciagle to samo.... Sciagnalem 2 pary sterownikow to bledy sie pojawialy tak jakby to nie byly te sterowniki...

Wiec szukam odpowiednich sterownikow ktore podziałają i usuną ten warchacz z odgłosów..

Plyte glowna mam ASUS P5VD2-MX ACPI BIOS Revision 1010


(Roman Atka) #2

http://www.nodevice.com/driver/P5VD2-MX/get34077.html Proszę bardzo


(Tkh1924) #3

pomogło , juz nie chychrocze ale inny problem sie pojawił. Otoz nie działa mikrofon... podłączono wszystko jak należny.

-- Dodane 10.07.2009 (Pt) 12:48 --

Juz sie pogubiłem...

Otoz mam 2 wejscia zeby podlaczyc kable od sluchawek i mikra.. jak podlacze w tyle komputera to dzialaja sluchawki a mikro nie.. gdy podlacze w przodzie dziala mikro i sluchawki tylko ze jak mowie do mikra cos to slysze to z potężna sila w słuchawkach.. i w ogole slysze wszystko.. nawet malutki szczegol rozmowy z tv albo osoby jakies w pokoju... ocb ? !


(Hitm3n) #4

Masz włączoną opcję "microphone booster" najprawdopodobniej, wzmacnia ona czułość mikrofonu i przez to taki efekt masz :slight_smile: w ustawieniach powinna być opcja taka, wyłącz ją.