Sterowniki do karty dzwiękowej

Pomóżcie mi zainstalować sterowniki do Realetka mam Windows XP SP2 dlatego stad moze byc ten problem. Siedziałem wczoraj nad tym ale nic nie zrobiłem. Moja płyta główna to Gigabyte GA-G33M-DS2R.Prosze o jakąś dobrą instrukcje.

Płyty CD z oprogramowaniem i sterownikami, która była w komplecie z płyta główną nie masz? Nie wiem dlaczego uważasz, że XP SP2 na tej płycie to problem? Co instalowałeś, że nie możesz dać sobie rady?

Wszystkie sterowniki (pod XP też) są na stronie producenta Twojej płyty głównej:

http://www.gigabyte.pl/products/mb/driv … os=winxp32

Uruchom menadżer urządzeń i napisz przy których masz “kolorowe znaczki”.

Ściągasz sterowniki : Microsoft UAA , Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip z TEJ STRONY , następnie instalujesz :

    • Microsoft UAA , restart komputera ( jeżeli instalowałeś wcześniej sterowniki dźwięku ,odinstaluj je ,pobierz CCleaner - dostępny za free - i przeczyść rejestr systemowy )
    • instalujesz : Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip… i już.

Jak instaluje Realtek Function driver for Realtek Azalia audio chip to mam błąd na koniec, rejestr przeczyściłem a te sterowniki z płyty nie działają chyba ze coś źle robię. Wcześniej zainstalowałem z płyty microsoft UAA Bus driver for High definition Audio i tam pisze ze jest to tylko dla XP SP1. W menadżerze urządzeń wyświetla mi się że to jest ciągle zainstalowane i nie mogę odinstalować bo pisze że jest potrzebne do rozruchu systemu

Jest jeszcze inne wyjście , pobierz i zainstaluj : TEN DODATEK ,następnie restart komputera , i instalacja sterowników dźwięku…

MYśle że było by dobrze gdyby nei ten błąd jak instaluje Realteka wcześniej teog nie było

Tutaj masz inne sterowniki dźwięku … powinny pasować

“nie powiodła się instalacja sterownika” nie wiem co mam robić.

Dodane 28.02.2010 (N) 13:59

Dobra zrobimy inaczej, przeinstalowałem system i zaczełem instalować sterowniki do karty dwiekowej, zainstalowałem KB888111 dla XP SP2 lecz potem kreator znajdowania sprzetu pyta mnei czy zainstalować klikam Tak, tlyko tym razem wybrałem opcjonalnie, i niec wyskoczyło ze nei moze znalesc odpowiedznich plików potem zawwansowaną coś zaczeło się roibć ale na koniec napisało że pliki nei są zgodne ze sterownikiem czy coś takiego. Czyli jak zainstalowałem KB888111 dla XP SP2 to wykryło mi urządzenie Audio Device on High Definition Audio Bus.