Sterowniki do karty dźwiekowej

Witam mam problem po wymianie płyty głównej nie mam dźwieku moja płyta głowna to

Nazwa płyty głównej Gigabyte GA-8I945PL-G (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN

Karta dźwiękowa ATI Radeon HDMI @ ATI Cedar/Park/Robson - High Definition Audio Controller

Karta dźwiękowa Realtek ALC882/D/M @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

Instalowałem juz kilka sterowników bo niewiem jakie i zadne nie działały prosze o pomoc z góry przepraszam jak nie udzieliłem jakiś informacji

Wypada podać system operacyjny, to pomoga… Jak Windows: symbol “głośniczka” przy zegarze jest? Jesteś pewny, że głośniki są wpięte do odpowiedniego gniazda i nie są ściszone? :wink:

Windows XP tak juz próbowałem słuchawki podłanczać głosniki i nic ,tak jest symbol głośniczka wszytskie suwaki dałem na maxa żaden nie jest wyciszony ,teraz scigam takie sterowniki Realtek High Definition Audio (ALC880, ALC882, ALC260, ALC861) - v. 1.43 niewiem moze zadziała

edit

Tez nie pomogło

A dobrze podpiąłeś głośniki do kompa?

Z tyłu masz 3 gniazda: wejście, wyjście i mikrofon.

Wyjście audio jest najcześciej zielone i odpowiednio oznaczone.

Tak dobrze do zielonego gniazda generalnie do wszystkich probowałem podpinać i dalej ta sama cisza #-o #-o