Sterowniki do karty graficznej Intel i NiVida

Witam mam problem mam laptopa po formacie nie moge zainstalowac sterowników do niego czy byłby ktoś tak miły i m,i pomógl

 

jeżeli czegos zapomnialem podac to piszcie:

 

Windows 7

32bit

Wszystko masz tutaj: http://www.samsung.com/pl/support/model/NP300E5C-A01PL-downloads Na stronie, po lewej, wybierz “Sterowniki”–>, a potem odpowiednie do Twojego systemu. Zacznij od “Chipset” (zawsze!), a potem reszta do Windows 7(32). Sprawdzaj w systemowym Menadżerze Urządzeń , które Ci brakują i odpowiednio pobieraj i instaluj.

tak tyle ze wszystkie z Intel próbowalem instalowac i po instalacji w Menadzerze mam oto taki komunikat “System Windows nie może zainicjować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. (Kod 37)”

O jaki Intel chodzi? O kartę graficzną? Jeśli o kartę, to w laptopie masz dwie, Intel i nVidia. Jeśli zainstalowałeś już sterowniki do karty graficznej Intel, to pobierz i zainstaluj jeszcze do karty nVidia: wersja 8.17.12.9601. Jest tam na liście - 144.41 MB.

 

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.   

“Ten sterownik nie mógl odnaleśc zgodnego sprzętu graficznego” to wyskakuje przy instalacji NiVida

 

Blad.png

Może wobec tego wersja 8.17.12.9601/ 147.07 MB. Jest na liście nieco wyżej. Może też w ogóle nie masz tej karty!? Może została wymontowana lub też po prostu nie ma jej w tej opcji laptopa?

Sterowniki instaluj włączając laptopa na kablu, tak przynajmniej mam w przypadku swojego Radeon’a. Nie mam na myśli podłączać później, tylko od razu uruchomić. W BIOSie grafika włączona?

a jak sprawdzić ?? lapcie tu ss mam niestety coś takiego 

 

 

 

http://speedy.sh/SEv3g/co-robic.dib

Odinstaluj sterownik, po czym zainstaluj od nowa (http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_PL&CttFileID=5024083&CDCttType=DR&ModelType=N&ModelName=NP300E5C&VPath=DR/201209/20120914174540813/Internal_VGA_Intel_64bit_8.15.10.2712.ZIP)

 

Nie wiem jak w GeForce’ach ta funkcja się nazywa, ale wystarczy że załadujesz fabryczne ustawienia biosu

niestety to 64 bit pisałem ze mam 32 ;d