Sterowniki do karty graficznej nie działają po formacie

Zainstalowałem windowsa 7 od początku no i gdy chce zainstalować sterowniki do karty to wyskakuje nie powodzenie, a w menadżer urządzeń mam tylko geforce 8200 (integra) no i są jeszcze dwie rzeczy, koprocesor i display przy nich jak i przy integrze jest zółty trójkąt z wykrzyknikiem. Karta graficzna to 550ti.

Po restarcie komputera, z innych urządzeń drive przeniósł się do kart graficznych pod nazwą standardowa karta graficzna VGA

Zaktualizują Windows 7 z Windows Update na 100%, jest szansa że znajdzie sterownik albo instalacja przejdzie dalej i nie zawiesi się.

Ale wiesz jak działają sterowniki instalowane przez update… taka wydajność jakbym miał integre 64mb vram…

Chyba że chodzi panu o to że pobiore z windows update po czym zainstaluje orginalne…

Chyba że chodzi panu o to że pobiore z windows update po czym zainstaluje orginalne…

To przynajmniej sprawdź czy masz SP1 a nie goły Windows 7.

Sterownik też możesz z menadżera urządzeń próbować wskazać, tak instalowałem ostatnio sterownik do starej karty graficznej z 2008, bo instalator się wywalał w połowie (i nic z tym nie można było zrobić).

A spróbuj zainstalować najpierw sterowniki do chipsetu czyli AMD Chipset Driver a potem grafikę.

1 polubienie

Przekopiuj komunikaty błędów (zakładka ogólne) + identyfikatory sprzętu (zakładka szczegóły) dla koprocesora i integry jak się nie uda po instalacji sterowników chipsetu.

Sterowniki chipsetu ? w sensie skąd bo nie czaje? własnie próbuje zainstalować przez windows update sterowniki po czym zainstaluje normalne, może zadziała.

Na stronie amd wybierz procesor taki jaki masz w komputerze i zainstaluj sterownik.
A jak masz jednak intela to sprawdź tu https://downloadcenter.intel.com/product/1145/Intel-Chipset-Software-Installation-Utility

Mordo, ale nigdy tego nie instalowałem a przed formatem działało normalnie, nie wiedziałem że trzeba sterownik do procesora, no dobra zrobię.

A poza tym jest to stary procesor amd więc nie wiem czy będzie na stronie nawet

Driver Bosterem ściagniesz wszystkie potrzebne sterowniki. Niezarejestrowanym pojedyńczo. https://goo.gl/A9q7zK

Arghhh. A mówiłem sobie ze już nie będę używać tego gówna, ale do grafiki nim nie zainstaluje bo tak się nie robi. Jako programista nie jestem aż taki tępy XD

Ten procesor nie ma swoich sterowników, on jest stary. Pobawie się automatycznymi aktualizacjami i później napiszę wam efekt za jakieś 15/20 min.

Żółty wykrzyknik przy urządzeniu “Kooprocesor” sugeruje brak wszystkich sterowników do płyty głównej - chipsetu. Najnowsze znajdziesz na stronie AMD ale mogą być też z plytki CD dołączonej do płyty głównej.

Jest coś takiego jak AllInOne sterownik na asrocka stronie.

Wykonaj najpierw wszystkie aktualizacje z Windows Update. Od pewnego czasu ta metoda aktualizuje wszystko, oprócz usb3.0 i specyficznych kart dźwiękowych. Na 100% pobierze brakujące sterowniki amd, intel, nvidia, etc. Potem zostaje kwestia zaktualizowania do nowszej wersji.

1 polubienie