Sterowniki do karty graficznej NVIDIA GeForce Go 6100

Witam.

Poszukuję kilka wersji sterowników do karty graficznej NVIDIA GeForce Go 6100 do notebooka Asus F3M.

Zainstalowałem sterowniki : http://www.softwarepatch.pl/plik/7337/s … 16501.html

  • działają ale są bez sterowników Ethernet.

Może być jedna wersja - ważne aby z Ethernet.

Zainstalowałem Wireless ze strony producenta ale brak połączenia z siecią bezprzewodową :frowning:

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=n9llZxrqYzd76OPh

Dzięki @tunczyk1 , przyda się link do tej strony jak zagubię :slight_smile:

Tylko właśnie wcześniej instalowałem z tej strony Wireless i brak połączenia z internetem a w VGA z tej strony nie ma sterowników Ethernet i dlatego potrzebuję innych sterowników do karty graficznej.

Wiem że przy sterownikach do karty graficznej są od razu sterowniki do internetu ponieważ posiadam jeszcze komputer stacjonarny z kartą NVIDIA GeForce 6150SE nForce 430 i wystarczy zainstalować a później wpisać odpowiednie dane aby był internet bez instalacji dodatkowych sterowników Wireless.

Nie pobrałeś podstawowego steru do chipsetu

NV Inf Update

nVIDIA Inf Update ( including LAN driver ) for WinXP.

Od niego powinieneś zaczynać, tamte stery z pierwszego postu odinstaluj, i ładuj serownik vga ze strony asusa, ale dopiero po instalacji chipsetu

prawidlowa-instalacja-nowego-sterownika-karty-graficznej-t9838.html

Prawidłowe sterowniki do chipsetu już dawno zainstalowałem.

Wiem wszystko co i jak się instaluje, często pomagam w tematach ale z tym notebookiem mam problemy.

Być może że inaczej się konfiguruje sieć w notebooku ale jak ?

W blaszaku wystarczy wybrać sterowniki Ethernet podczas instalacji sterowników do karty graficznej, wpisać odpowiednie dane tj. adres IP, brama domyślna itp. itd. i wszystko działa.

Nie mam sterowników do karty graficznej z Ethernet abym sprawdził tak jak mam na stacjonarnym.

Tu jest mój poprzedni temat : problem-uruchomieniem-asus-f3m-usunieciu-recovery-t386072.html

Obecnie potrzebuję tylko dostęp do neta ponieważ kończą mi się płytki a nie mam pendrive / pożyczyłem i kolega nie oddaje / :frowning:

Ze strony Asusa czy innej, te na Asusa zawierają od razu ster do lanu.

Instalacja jest ta sama. W menadżerze urządzeń są jakieś wykrzykniki, jaką kartę pokazuje everest.

Odinstalowałem sterowniki Wireless, zainstalowałem ponownie do chipsetu a w nim były Ethernet

  • działa.

Dzięki za pomoc :slight_smile: