Sterowniki do karty graficznej

Potrzebne mi są sterowniki do nVIDIA GeForce2 MX 100/200

Ale takie które obsługują OpenGl czy jakoś tak się to nazywa…

A chodzi o to że chciałbym pograć sobie w Call Of Diuty 1 ale po kliknięciu aby gierka odpalił, wchodzi w “czarny obraz” co znaczy zmienia ustawienia roździelczości i następnie wywala mi błąd o treści: “Could not load OpenGL. Make sure that you have the latest drivers for your video card from the manufacturer’s web site.”

Jackeer.

Zainstaluj jakieś sterowniki ale z numerem do 56.xx

na przykład te -> http://www.nvidia.com/object/winxp_2k_53.03.html

Miałem identyczną karte graficzną posiadala ona 32 mb, ale gry jakoś szły na niej :slight_smile:

Więc ja Ci powiem że mając windowsa XP ta karta graficzna nie potrzebuje innych sterowników bo po prostu win xp już dla niej ma stery wgrane :slight_smile:

ja grałem na tej karcie w need for speed most wanted (to taka jedna gra która potrzebuje dobrej konfiguracji kompa) i na srednich dawala sobie rade karta i na sterownikach od windowsa xp.

I pamiętaj nie wgrywaj najnowszych sterów do starej karty graficznej :stuck_out_tongue:

najnowsze stery + stara grafa = lipa na całej lini ;p

_________________________________________________________

Pentium 4 - 2.66 GHz | ECS P4VXASD2 | Kingston 512 MB DDR | Western Digital - Caviar 160 GB | NVIDIA GeForce 6200 (256MB) | ModeCom 350W | LG Flatron 795FT - 17" | Karta dźwiękowa: C-Media CMI8738/C3DX Audio Device + 2.1 - Creative T3100

No nie wiem…

Bo dopiero bo tych ściągniętych sterownikach Call Of Diuty 1 mi chodzi.

Moja grafika ma 64mb :wink:

Piszesz “…potrzebuje dobrej konfiguracji kompa…” to znaczy? Co mam zrobić żeby chodziła na “pelnych obrotach”?

Aha, i nie znam się na OC.

Dużo ramu, wydajnego proca i karty graficznej :stuck_out_tongue:

sterowniki geforce 2 wpisz w wyszukiwarke na forum albo na forum i masz milion tematów i google tez mają dużo tego …

dokładnie o to chodzi :slight_smile:

widocznie masz kartę która jednak potrzebuje sterowniki, bo ja w swojej nie potrzebowałem zresztą czytałem na forum że te stery z win xp bardzo dobrze współpracują z moją karta graficzną.

_________________________________________________________

Pentium 4 - 2.0 GHz Prescott @ 2.7 GHz | ECS P4VXASD2 | Kingston 512 MB DDR | Western Digital - Caviar 160 GB | HL-DT-ST DVDRAM GSA-H12N | Gigabyte NVIDIA GeForce 6200 (256MB DDR2) | ModeCom 350W | LG Flatron 795FT - 17" | Karta dźwiękowa: C-Media CMI8738/C3DX Audio Device + 2.1 - Creative T3100