Sterowniki do karty graficznej

Potrzebuję pomocy w znalezieniu sterowników do karty grzficznej… i jak w ogóle mam sprawdzić jaką ja mam karte graficzną?? help me… :frowning:

Więc tak, kliknij prawym przyciskiem myszki na ikonie “Mój komputer”, wybierz właściwości. W oknie które Ci się pojawi wybierz zakładkę “Sprzęt” potem “Menadżer urządzeń”. W nowo otwartym oknie “Menadżera urządzeń” kliknij na “+” przy “Karty graficzne” i pojawi Ci się Twoja karta graficzna.

niom znalazłam moja karta to: Mobile Intel® 915GM/GMS,910GML Express Chipset Family i co dalej?? gdzie mam znaleźć sterownik do niej??? proszę o pomoccc… :slight_smile:

Masz laptopa fujitsu-siemens?

Znajdź swojego =>TU<= i pobierz sterowniki.

ja mam Toshiba M70-340 :slight_smile:

To wejdź na stronę Toshiby i poszukaj…

weszłam na strone toshiby, poszukałam, ściągnęłam i zaczęłam instalować i instalacja niestety nie powiodła sie gdyż wyskoczył mi komunikat ze mój komp nie spełnia wymagań systemowych do zainstalowania tych sterowników :frowning: helpppp…

To może najlepszym wyjściem było by pójście d serwisu?

byłam już i oni powiedzieli mi że za system oni nie odpowiadają i sterowniki do kompa to też nie jest w ich zakresie:((

anyczka86 , jaki posiadasz system operacyjny ?

Pobierz i zainstaluj ten sterownik do karty graficznej.

Jeżeli instalacja powyższego sterownika nie pomoże, to pobierz i zainstaluj program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informację z pozycji: Mikroukład płyty głównej.

anyczka86 , na forum używamy polskich znaków (ą, ż, ę, ó, itp.), w związku z tym proszę wyedytować swoje posty i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

mój mikroukład płyty głównej: Intel Alviso-G i915GM

system operacujny: Windows XP Professional

Pobierz i zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj sterownik do karty graficznej, do którego linka podałem w moim poprzednim poście.

no dobra ale jak wybiore tam system jaki mam i przejde dalej to które to mamściągnąć?? Bo tam pokazuje się z 10 pozycji ;/

Pobierz dokładnie ten sterownik.