Sterowniki do karty graficznej

Czy poda ktoś aktualne i działające sterowniki do karty graficznej ATI Mobility Radeon HD 4500 Series ? Próbowałem paru ale zawsze nie mogłem ustawić rozdzielczości większej niż 1024x768 i ogólnie potrzebuje najnowsze sterowniki bo niektóre gry mi nie działają, Mam Windows 7 64 bit, laptop Acer Aspire 5732Z. Aktualnie mam sterownik 8.56.1.16 z 2009-04-25.

http://www.driverscape.com/manufacturers/acer/laptops-desktops/aspire-5732z/960

Masz sterownik w zakładce Graphics Drivers. Nie odpowiadam za ewentualne uszkodzenie sprzętu/oprogramowania.

 

Niestety jest tak jak w poprzednich sterownikach, nie moge zmienić rozdzielczości na większą niż 1024x768, w dodatku gdy daje na zakładkę menedżer urządzeń i karty graficzne to przy nazwie mam żółty trójkącik z wykrzyknikiem i gdy wejdę we właściwości karty, to pisze przy “Stan Urządzenia”, “System Windows nie może zweryfikować podpisu cyfrowego sterowników wymaganych dla tego urządzenia. Niedawna zmiana sprzętu lub oprogramowania mogła doprowadzić do instalacji pliku, który jest niepoprawnie podpisany lub uszkodzony albo może być złośliwym oprogramowaniem z nieznanego źródła. (Kod 52)” oraz gdy dam na zakładkę zasoby to pisze że urządzenie nie korzysta z żadnych zasobów ponieważ wystąpił w nim problem. O co chodzi ?

Laptop orginalnie miał zainstalowany Windows Vista x64? Czytałem o tym modelu karty graficznej i chyba czeka Cię przesiadka z 7 do Visty jeżeli chcesz aby sterowniki działały ,a Ty wtedy będziesz mógł zapewne grać, zmieniać rozdziałke ile wlezie. Źródło

Nie przejdę do visty nigdy, miałem od początku ale kiedyś miałem jakieś sterowniki jeszcze przed formatem mogłem wszystko pięknie wgrywać a teraz nie moge :c

ref

 

@Edit

teraz gdy próbuje zainstalować aktualizację sterownika z systemu to chyba wyszukuje ale nie może zainstalować nie wiem dlaczego… daje screena na dole jak wygląda błąd proszę o pomoc