Sterowniki do karty graficznej

Witam. próbowałem zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej ze strony głównej nvidia
lecz to nie pomogło. próbowałem też z innych ale w każdym polu pisało nie zainstalowano. odinstalowałem sterowniki do karty graficznej bo stwierdziłem że to pomoże lecz teraz nie mogę odinstalować sterowników które same mi się pojawiły (bez instalowania) a żadnej nowej lub poprzedniej wersji sterowników nie mogę zainstalować. Mam kartę nvidia Geforce 210M. Próbowałem też zaktualizować sterowniki poprzez menedżer urządzeń ale pisał komunikat że nastąpił błąd i nie zainstalowano sterowników. Driver Booster 4 nie może też odinstalować ani wyszukać nowszysch sterowników. Jak zrobić żeby dało się zainstalować nowsze sterowniki do karty graficznej :frowning: ?

Podstawa.
Jaki system?

juz nie ważne znalazłem sposób na rozwiązanie problemu. Należy przy użyciu Drive Booster 4 odnalezć w ,zaktualizowanych aplikacje’’ wszelskie pliki z wyrazen nvidia i je usunąć a następnie usunąć wszelkie pozostałości plików po nich (wyszuka je booster) trzeba zignorować komunikat o błędzie bo mimo to pliki zostaną odinstalowane a następnie zainstalować poprawne sterowniki

Następnie sterowniki ze strony producenta laptopa.

Nigdy nie używaj tak podejrzanych programów jak Driver Booster do usuwania starych czy pozostałości po sterownikach. Nie wiadomo jakie dodatkowe błędy może wywołać. Prawdopodobnie nie został też wyczyszczony rejestr bo nic o tym nie wspomniałeś.