Sterowniki do karty graficznej

Jakiś miesiąc temu przerzuciłem się z Win 7 na Hdd na Win 10 Ssd, na początku wszystko grało ale ze sterownikami do mojej karty graficznej mam do dziś problem, jak pobiorę ze strony amd na win 10 64bit, to wogóle nie wykrywa moich kart i nie instaluje na nie sterowników, ze strony mojego laptopa, pobrałem na win 8 64bit, wszystko fajnie, ale jak chciałem włączyć amd catalyst to pisało że nie mam sterowników, a jak pobrałem ze strony amd na win 8 64bit to sterowniki mi pobrało stare sterowniki i wyświatla mi karte Amd radeon hd 7600M Series, działa catalyst ale przez stare sterowniki nie działają niektóre gry, a karta powinna się wyśiwtlać Amd radeon 7670M Series
Proszę po pomoc
Sprzęt: https://www.asus.com/pl/Laptops/K53TK/specifications/
Ramu mam 6gb a nie 4 i win 10 Home 64bit

I dysk ssd plus sandisk 240gb

Na Windows 10 będzie podobnie jak tu:

Musisz wymusić ręcznie aktualizację sterownika.

A napiszesz mi jak mam to zrobić? Albo na Discordzie się skontaktować:D

Nie wiem czy ta grafika ma wsparcie na Windows 10…

  • AMD Radeon™ HD 7000M Series Graphics for notebooks (HD 7730M and up)

Ale jak chcesz spróbować to:
Wg mnie odinstaluj sterowniki radeon z panelu sterowania (AMD Catalyst lub (AMD settings)?), następnie zmień nazwę folderu AMD z dysku C: na np. AMDold.
Pobierz sterowniki Radeon Crimson ze strony:
https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/amd-radeon-hd-7000m-series/amd-radeon-hd-7670m

Mam pytanie, na jaką wersje systemy windows pobrać, bo jak wspominałem, jak pobrałem na win 10 64bit to w ogóle nie znalazło sterowników, a ta grafika powinna mieć wsparcie, bo na stronie laptopa polecany system to win 10 pro, a na dysko hdd jak miałem win 7 to miałem w tedy darmowego win 10, ale odinstalowałem bo mi nie pasował

Spróbuj to co napisałem.

Powiem tak, odinstalowałem wszystko i program na steame które znajduje sterowniki niezainstalowane, wyszukał mi karte amd radeon hd 7600m Seriesi nie mam Catalysta

Niestety jak pobrałem Crimsona na Win 10 64bit to nawet karty nie znalazło