System nie wykrywa karty graficznej

Możesz obu. Instalacja sterowników chipsetu nie powinna Ci zaszkodzić. Niemniej nie od tego problem się zaczął.

Screenshot_6
Screenshot_5
Po otworzeniu dwóch .inf

Screenshot_10
Jeszcze ten zrzut żeby nie było że dałem co innego

Jeszcze raz: do którego gniazdka jest wpięty monitor?

1 polubienie

Jak okaże się, że to nie stery są przyczyną a podłączenie monitora (w tym przypadku zamiast do karty, to do gniazda w płycie głównej), to oznacza, że Autor sam tego nie sprawdził oraz będzie pewne, że @bachus miał rację:)


Sorry za syf nie sprzątałem tam troche
Ten niebieski jest od monitora

Spróbuj teraz z folderu WIN6A_INF

Jak to nie pomoże to idziemy od innej strony.

Wywal, o ile masz Visual C++ i .Net Framework. Wymuś instalację tego z Windows Update, a jak nie pójdzie to ściągnij najnowsze ze strony Microsoft. Potem ponownie spróbuj zainstalować sterowniki tradycyjna metodą. Zrobił się jakiś bubel i o ile Reinstall systemu pewnie by szybciej pomógł tak nie wiem czy w ogóle chcesz się w to bawić.

Reinstall systemu, to ostateczność. Gdybym miał tak jak Autor i po wielu próbach klapa by była, zrobił bym format i na nowo. Przecież instalacja systemu nie trwa długo:)

Instalacja może nie, ale przywracanie programów, sterowników, ponowna konfiguracja itp. już trwa. Jeszcze zostaje zrobienie kopii ważnych plików. Nie wspominając o aktualizacjach systemu, bo najnowsze buildy nie wszystkie łatki mają.

Ja z W7 instaluję na czysto a aktualne wersje programów mam na oddzielnym dysku i wolę takie rozwiązanie niż backup, nawet jeżeli jest wygodniejszy. Ale ważne co Autor będzie chciał, na wszystko na nowo, czy męczyć się z problemem.

Format zrobię w ostateczności jak narazie to chce to zrobić bez niego

Screenshot_12 :smile:
Po prostu mam kliknąć dalej tak?
Jak coś możesz sprawdzić czy wszystko ok jest to co robię? Bo jak coś źle zrobiłem w sensie kliknąłem nie to co trzeba

Jest git. Jedziesz.

System WREŚCIE wykrył kartę graficzną w menedzerze urządzeń i nie wyskakuje mi już to okienko.Ale mam problem jeszcze ponieważ nie mam tej aplikacji Catalyst (w niej np.moge zmienić jasność ekranu) i nie wiem skąd ją wziąć.I mam jeszcze to


Chce jakoś to zmienić bo trochę brzydko wygląda to z moją tapetą :smiley:
PS.Spróbowałem gre odpalić i działa jak powinna

Jeżeli chcesz zmienić przezroczystość menu, to musisz zmienić motyw w personalizacji( klikając na pulpit prawym przyciskiem myszy i wybierz personalizacja).

U innych wygląda to inaczej a u mnie też inaczej. Zamiast kolorów i opcji przezroczystości to mam to

Musisz mieć tak samo, przecież masz windows 7. Jak jesteś na pulpicie, to prawy przycisk i Presonalizuj.

i mam inaczej niż tu

Mi chodziło o okno, które widać na pierwszym obrazku i w kompozycje Aero, nie kolor okna. Ale jak wolisz zmienić sobie kolor okna, to już jest twoja decyzja:)

Wszystko jest ok dzieki za pomoc