Sterowniki do karty graficznej

potrzebuje sterowników do karty graficznej nvidia geforce 7300gt 64bit win10

Obawiam się, że sterowniki dla w10 64 bit dla tej karty nie istnieją.

A jaki Komputer masz? Nawet stare integry powinny być lepsze, a jak chcesz na Quadzie grać znajdziemy coś.:slight_smile:

Mi się udało na win10 zainstalować do 8600 podajże na tej stronie pobrałem jak coś
https://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl

A jeżeli nie ma to można spróbować pobrać do win8 i uruchomic w trybie zgodności

Pierwsze pytanie jaki ma procek, bo i5-2400 chyba miała już mocniejsza integrę i to by całą zabawę kończyło.

Chwila, system sam nie zainstalował grafiki?

Można. Z tego co czytałem na forach to niektórym nawet się ta sztuka udała.

Mógł zainstalować generyczne.

Jeżeli w manedżerze urządzeń widać jaka to grafika to sterowniki są zainstalowane.

Jeżeli karta działa to na pewno system zainstalował sterowniki. Jednak jak pisałem na pewno są to sterowniki generyczne napisane przez Microsoft a nie przez producenta karty. Robi się tak w przypadku gdy karta nie jest wspierana już przez producenta i na nowe systemy producent karty nie dostarcza już oprogramowania. Żeby działa jednak i dało się zainstalować system i na nim pracować w takiej sytuacji system instaluje sterownik generyczny czyli z podstawowymi funkcjami ale nic poza tym. Ta karta nie jest wspierana przez Nvidię na w10 i została porzucona. Sterownik od producenta na W10 nie istnieje. Ostatnie sterowniki dla tej karty posiada W8 które można wykorzystać jeżeli w10 na to pozwoli. Czytałem na innych forach, że w kilku przypadkach to się udało.