Sterowniki do karty nVIDIA po Windows 7

Witam zainstalowałem Windowsa 7 32 bit mam problem z katrą graficzną wgrały mi sie sterowniki

Standardowa karta graficzna VGA a ja mam karte graficzną nVIDIA GeForce4 MX 440 with AGP8X wiem ze stara ale znajdę gdzies sterowniki pod Win 7 ?

sterowniki-nvidia-geforce4-440-with-agp-t434007.html

tylko ze to wszystko na xp a ja mam Win 7 pewnie będzie ciężko znaleść?

a może inne sterowniki będą pasować

zainstalowałem Win 7 i chyba wróce na xp bo mi sprzęt nie pozwala :slight_smile:

To zainstaluj www​.dobreprogramy.pl/DriverEasy,Program,Windows,20522.html

Program sam znajdzie sterowniki i je ściągnie

Karty z rodziny GF4 MX mają już ponad 10 lat z tego co pamiętam… reszta sprzętu pewnie podobna, więc cud, że ten windows w ogóle działa.

jak biorę wyszukaj to znajduje Standarodoą karte AVG jak sciągnąc samemu sterowniki z tego programu ?

wiem ze stary mam juz 12 lat tego kompa czyli nie da rady ?:slight_smile:

Dodane 07.10.2012 (N) 10:16

powiem Ci ze działa i to dobrze tylko z ta kartą mam problem da sie cos zrobic ?

Na żadnego 12-letniego komputera (płyta główna) nie powinieneś instalować Windowsa 7. To na pewno nie prowadzi do sukcesu.

Zrób sobie testy sprawnościowe komputera na Windowsie 7 i na XP-ku przy pomocy tego programu: http://www.softpedia.com/get/System/Sys … town.shtml

i będziesz wiedział wszystko. Test jest bardzo prosty. Kliknij przycisk “Rate now” i po paru minutach masz wyniki. Zanotuj i porównaj między systemami.

juz zainstalowałem XP nie znalazłem zadnych sterowników do tej karty dzieki za pomoc