Sterowniki do karty sieciowej Acer Aspire 3690

Jakiś rok temu kupilem ten laptop, po przeinstalowaniu Windowsa Visty na XP wyszedł problem ze sterownikami, brak dołączonej płyty, na stronie Acera jest oprogramowanie wyłącznie dla Broadcom (ja posiadam Intel, próbowałem zainstalować te z Broadcom - bez skutku) Powie mi ktoś skąd mogę ściągnąć sterowniki do Karty Sieciowej (acer Aspire 3690 Intel )?

a to przypadkiem nie te stery: ftp://ftp.work.acer-euro.com/notebook/a … .1.1.3.zip

dałem wersje na windowsa XP

Ale czy to nie są sterowniki do bezprzewodowej karty sieciowej?

Wszystkie sterowniki do laptopów Acera są na jego stronie http://support.acer-euro.com/drivers/downloads_gd.html

Wybierasz kolejno: Notebook -> Aspire -> Aspire 3690, a następnie swój system operacyjny oraz język i możesz ściągać wszystkie sterowniki jakie Ci są potrzebne (te do bezprzewodowej karty sieciowej to Wireless LAN Driver).

Pisałem już na początku że z tej strony nie podchodzą żądne sterowniki… Chyba że to ja nie umiem ich zainstalować… :\

W jakim sensie nie podchodzą? Pisałeś, że masz kartę Intela - po zrobieniu wszystkiego na tej stronie tak jak Ci napisałem u samego dołu spisu sterowników są sterowniki właśnie do karty Intela.

no tak to są do wifi, sorrka widocznie nie wyłapałem wyraźnie o co ci chodziło

podaj dokładnie jaką masz tę kartę LAN Intela,a coś się poszuka

Procesor Intel, Nie karta.

Znalazłem ten sterownik, instaluje dochodzi do samego końca i niespodzianka, cały komputer się wiesza :\

W takim razie jeszcze raz. Napisz dokładnie do jakiej karty sieciowej chcesz te sterowniki - WiFi czy LAN oraz jakiej firmy jest ta karta - procesor nie ma tu nic do rzeczy.

mam podobny problem

od paru dni mieszkam w miasteczku akademickim w Finlandii, by poczyc si€ z netem wystarczy podczy kabelek do kompa, wszytskim net smiga ze hej a mi nie…

dowiedziaem sie ze chodzi o to ze nie mam karty sieciowej albo sterownikow do karty (ja naprawde sie na tym nie znam)

w panelu sterowania jest folder polaczenia sieciowe i tam powinny byc jakies pliki a moj folder jest pusty czy wystarczy jak sciagne sobie sterowniki do karty sieciowej ze strony accera? czy musze instalowac cos z plytki XP ?

pomocy !!