Sterowniki do karty sieciowej

Witam, 

Sterowniki do karty sieciowej mogą się znajdować w sterownikach do płyty głównej Chipset

Zainstalowany SP1?

Zainstaluj CPU-Z

Proszę bardzo http://iv.pl/images/17431228710187817844.jpg 

A co do SP to nie mam pojęcia.

 

 

 

Hej,

Zainstaluj ten sterownik: http://download.gigabyte.eu/FileList/Driver/motherboard_driver_chipset_nvidia_mcp68_xp.exe. Wszystkie sterowniki znajdziesz na stronie: http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-m61sme-s2_2x/download/

Pozdrawiam,

W razie dalszych problemów  wrzuć screeny z:

  1. Menedżer urządzeń.

Dodatek Service Pack 3. 

Hej,

Co do wykrycia karty graficznej, polecam program GPU-Z.

Pozdrawiam,

No to mam problem. NIe wykrywa mi karty graficznej co jest dziwne bo kabel od monitora jest podłączony właśnie do niej. O co moze chodzic?

Hej,

A skąd wniosek, że jej nie wykrywa? Sprawdzałeś, jak karta jest widoczna w menadżerze urządzeń? Może działa na standardowym sterowniku i widoczna jest jako standardowa karta VGA?

Pozdrawiam,

Chyba masz racje bo mam "Kontroler wideo (zgodny z VGA). A ze nie wykrywa stwierdziłem właśnie po tym, że nie widziałem go w menedżerze urządzeń oraz po tym że ani GPU, ani CPU nie wykryło jej. W takim bądź razie co robić?

Hej,

Takie coś:

Hej,

Wygląda, że jest ok. Ale warto zaktualizować sterowniki do karty graficznej do najnowszej możliwej wersji. Znajdziesz je tutaj: http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/77277/pl.

Czy po instalacji sterowników do chipsetu, karta sieciowa działa poprawnie?

Pozdrawiam,

Ok sterownik zaktualizowany, ale niestety pogorszyło to tylko sprawę gdyż nie jestem w stanie zmienić rozdzielczości http://iv.pl/images/95495297156212306606.jpg . A przy instalacji sterownika pojawia się taki błąd http://iv.pl/images/85539712811176167619.jpg .Jeszcze jedno pytanko odnośnie karty graficznej pokazuje mi zwykła czy zintegrowaną bo wydajność PCa jest niestety fatalna :(?

 

Hej,

Fatalna wydajność wynika z błędnej instalacji sterowników - prawdopodobnie teraz karta działa na jakiś systemowych sterownikach. Jeśli chodzi o błąd na screenie, to oznacza on, że sterownik nie przeszedł testów zgodności producenta systemu i nie posiada podpisu WHQL - nie jest to w przypadku Windowsa XP wielki problem. Wystarczy na pokazanym komunikacie kliknąć przycisk “Mimo to kontynuuj” i zaczekać na pełne zainstalowanie sterowników. Oczywiście jeśli koniecznie chcesz sterowników z podpisem, to mogę polecić sterowniki w wersji 327.23 - to ostatnia wersja dla Windowsa XP z podpisem WHQL. Znajdziesz je tutaj: http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/66769/pl Jak instalacja się zakończy wrzuć screena okienka instalacji i wrzuć do wątku.

Pozdrawiam,

Witam,

Hej,

Wygląda na to, że instalacja się powiodła. Jak sytuacja z rozdzielczością i głębią kolorów? Da się ustawić rozdzielczość natywną monitora? Wydajność komputera poprawiła się?

Pozdrawiam,

Witam,

Hej,

A jak wygląda sytuacja w grach albo na pulpicie? Też są przycinki? Filmy na YT na słabych komputerach lubią się przycinać, ale to generalnie kwestia na osobny wątek.

Pozdrawiam,

Podobnie jak YT również są przycinki czy tzw spadki fps ;x