Sterowniki do klawiatury a4tech G800MU

Witam, kupiłem dziś klawiaturę A4TECH G800MU ze sklepu Agenda 2000 i ku mojemu zaskoczeniu nie było tam płytki instalacyjnej.

Nie wiem dlaczego nie działają mi przyciski do zmieniania utworów w winampie etc. działa przycisk podgłaśniania , ściszania i wyciszania dźwięku. Nie wiem jak ustawić skróty pod G np. żeby mi włączał przycisk gg etc.

Nigdzie nie mogę znaleźć sterowników do tej klawiatury, proszę o pomoc :frowning: Jestem zdesperowany bo wydałem 70zł a klawiatura nie działa w pelni…

# EDIT (info o komputerze)

Posiadam win7 64bit, na pudełku napisane jest, 'Certified for windows vista’

Próbowałeś takimi programami

może pomoże

http://www.dobreprogramy.pl/DriverEasy,Program,Windows,20522.html

niestety ale nie pomoglo :frowning: napisalo mi ze mam sterownik do klawiatury… co oczywiscie jest bledem

Sprawdzałem zarówno stronę przedstawiciela A4Tech w Polsce jak i oryginalną chińską stronę (jest po angielsku, chociaż muli jak diabli) - producent twierdzi że do tej klawiatury nie potrzeba dodatkowych sterowników i wszystko powinno działać samo od ręki zaraz po podłączeniu.

http://www.x7.cn/oscaren/ tutaj jest oryginalna strona producenta. Przy szukaniu sterowników twierdzi że do tego urządzenia “No driver needed”. Zaznaczona też jest zgodność z systemem Windows 7, ale nie wiem czy tutaj problemem nie będzie 64bitowa wersja systemu (chociaż ani ręki ani innej części ciała uciąć sobie za to nie dam).

hmm to wygląda na to że straciłem na darmo 70zł :frowning:

nie rozumiem jak mogli coś takiego zrobić w dzisiejszych czasach…, na pudełku jest napisane “made in china” i wszystko jasne…

Dodane 15.04.2011 (Pt) 8:26

Odświeżam

Dodane 15.04.2011 (Pt) 14:11

Temat do zamknięcia, ponieważ oddałem klawiaturę , chciałem wybrać jakąś inną w to miejsce ale też nie dzialaly dobrze na win7 dobrze guziki multimedialne, mimo tego że była płytka instalacyjna, wiec nie wiem co zrobie poszukam w innych sklepach jakichś kompotybilnych klawiatur do win7.