Sterowniki do klawiatury a4tech G800MU


(Hungarospa) #1

Witam, kupiłem dziś klawiaturę A4TECH G800MU ze sklepu Agenda 2000 i ku mojemu zaskoczeniu nie było tam płytki instalacyjnej.

Nie wiem dlaczego nie działają mi przyciski do zmieniania utworów w winampie etc. działa przycisk podgłaśniania , ściszania i wyciszania dźwięku. Nie wiem jak ustawić skróty pod G np. żeby mi włączał przycisk gg etc.

Nigdzie nie mogę znaleźć sterowników do tej klawiatury, proszę o pomoc :frowning: Jestem zdesperowany bo wydałem 70zł a klawiatura nie działa w pelni..

# EDIT (info o komputerze)

Posiadam win7 64bit, na pudełku napisane jest, 'Certified for windows vista'


(dixick) #2

Próbowałeś takimi programami

może pomoże

http://www.dobreprogramy.pl/DriverEasy,Program,Windows,20522.html


(Hungarospa) #3

niestety ale nie pomoglo :frowning: napisalo mi ze mam sterownik do klawiatury… co oczywiscie jest bledem


(Pharun) #4

Sprawdzałem zarówno stronę przedstawiciela A4Tech w Polsce jak i oryginalną chińską stronę (jest po angielsku, chociaż muli jak diabli) - producent twierdzi że do tej klawiatury nie potrzeba dodatkowych sterowników i wszystko powinno działać samo od ręki zaraz po podłączeniu.

http://www.x7.cn/oscaren/ tutaj jest oryginalna strona producenta. Przy szukaniu sterowników twierdzi że do tego urządzenia “No driver needed”. Zaznaczona też jest zgodność z systemem Windows 7, ale nie wiem czy tutaj problemem nie będzie 64bitowa wersja systemu (chociaż ani ręki ani innej części ciała uciąć sobie za to nie dam).


(Hungarospa) #5

hmm to wygląda na to że straciłem na darmo 70zł :frowning:

nie rozumiem jak mogli coś takiego zrobić w dzisiejszych czasach…, na pudełku jest napisane “made in china” i wszystko jasne…

Dodane 15.04.2011 (Pt) 8:26

Odświeżam

Dodane 15.04.2011 (Pt) 14:11

Temat do zamknięcia, ponieważ oddałem klawiaturę , chciałem wybrać jakąś inną w to miejsce ale też nie dzialaly dobrze na win7 dobrze guziki multimedialne, mimo tego że była płytka instalacyjna, wiec nie wiem co zrobie poszukam w innych sklepach jakichś kompotybilnych klawiatur do win7.