Sterowniki do klawiatury easy youch et-304

Podłączyłem klawiaturę do laptopa aby wygodniej pisać. Niestety raz pisze dobrze a raz nie działają klawisze a te które działają wystukuję inne cyfry i litery. Na pewno nie jest to wina klawisza NL. Szukam sterowników do niej ale graniczy to z cudem. Dodatkowo wyłączyłem oszczędzanie energii w koncentratorach ale nic nie pomaga. 

gwarancja?

Niestety nie. Ale klawiatura podłączona do komputera stacjonarnego chodzi dobrze. Może to wina reinstalacji W7 ?

Podłącz klawiaturę i sprawdź aktualizacje przez WU. Może tamtędy zainstalują się odpowiednie sterowniki.

Odłączyłem klawiaturę i ponownie podłączyłem. Dodatkowo w menadżerze wyłączyłem zarądzaniem energią. Nic to nie dało.

Sorry ale co to jest WU ?

W indows U pdate - WU :wink:

Pokazuje mi że system Windows jest aktualny. Zmieniłem z usb 2.0 na 3.0 podłączenie klawiatury. Pokazał że instaluje sterownik po czym znowu to samo klawisze działają na odwrót. Chyba jutro ide kupić coś nowego. TYlko że ta klawiatura mi odpowiada bo jest mała.

Poczekaj aż ktoś inny zabierze głos. Może ma inne propozycje rozwiązania problemu.

Winny jest laptop no bo jednak na komputerze klawiatura dziala poprawnie 

Więc jak sens ma kupowanie innej klawiatury skoro ta jest sprawna?

No juz dwa dni się z nią mecze. To chyba lepiej kupić wypróbować i wiedzieć co jest nie tak. 

O ile masz możliwość zwrotu to owszem, jest to najlepsze rozwiązanie. W innym przypadku może okazać się wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

Dogadam się ze sprzedawcą