Sterowniki do lapka Acer 5750G - jakie instalować?

Witam, mam od jakiegoś czasu w/w laptopa, niestety padła w nim karta wifi ale już jest wymieniona, stawiam od nowa system, jestem na etapie instalowania sterowników. I właśnie natknąłem się na problem - na płytce jest o wiele za dużo sterów, np. dwa do touchpada (akurat tutaj jeden z nich nie działał więc wrzuciłem drugi) i siedem sterów do WiFi. Pytanie brzmi - jak mam odgadnąć który z nich zainstalować? Przepraszam jeżeli lamerskie pytanie ale po prostu nie mam pojęcia, nie pamiętam jak zrobiłem od razu po zakupie lapka, ale teraz nie chciałbym działać po omacku tylko wiedzieć co robię i dlaczego.

Pozdrawiam

A, i jeszcze jedno - sterownik Intel VGA Chip N12PGS albo N12PGV - jak sprawdzić który powinien zostać zainstalowany?

Skoro kupiłes wifi XYZ - zapodaj stery z netu do własnie tego modelu.

A jeśli chodzi o stery od płyty, to daj te, które sa do Twojego modelu płyty - proste.

Gościu, nie kupiłem żadnego wifi tylko mam wbudowane w lapku i w serwisie mi je wymienili. Rozumiem, że mam instalować sterowniki do posiadanego sprzętu, to jest dość oczywiste, ale nie wiem czy nie przeczytałeś mojego posta czy nie zauważyłeś o co mi chodzi, ale pytanie brzmiało jak mam sprawdzić jaką mam płytę główną i wifi? menedżer urządzeń nie pokazuje żadnych konkretów właśnie przez brak zainstalowanych sterów, więc zainstalowałem everesta ale tam jest napisane np w karcie wideo Standard VGA graphics adapter a przy nazwie płyty głównej ‘nieznane’ więc nie wiem w jaki inny sposób mogę sprawdzić te dane

Edit: naprawdę chaotycznie to jest zorganizowane ale jakoś ogarnąłem wszystko poza tą wifi, mogę instalować pierwszy z brzegu sterownik ale to trochę bez sensu…