Sterowniki do laptopa lenovo z580 pod win7/8

Witam,

Kupiłem parę dni temu w x-komie laptopa lenovo z580a i7-3632QM/8gb/1TB/GT635M model name: 20135. Kupiłem wersję bez systemu z nadzieją że wgram sobie sam siódemkę na którą licencję miałem i tak na 3 komputery więc mogę wykorzystać. No i wgrałem windows 7 x64, jednak dołączone sterowniki załączone na płytce jak i te na stronie producenta działały ALE komputer nie był jakiś szybki, i przycinała czasem lekko mysz (nie jest to wina myszy ani sterowników do niej NA PEWNO, z innymi myszami to samo, sprawdzane na innym kompie etc.). Ogólnie odnosiłem wrażenie jakby te sterowniki nie były dedykowane do laptopa z tymi bebechami, do modelu morze i tak. Po zainstalowaniu próbnej 30 - dniowej wersji windows 8 i ściągnięciu sterowników ze strony producenta (brak driverów do win8 na płytce) dalej występuje ten sam problem, no i subiektywnie jak na komp z i7 i gt6350m, nie chodzi az tak dobrze, nie sprawdzałem żadnym benchmarkiem bo nie miałem czasu, ale gta sa chodzi na full dobrze, ale to i tak słabe wymaganie ma.

Także pytanie skad najlepiej ściągnąć AKTUALNE sterowniki do tegoż lapka z TYMI bebechami

link do strony gdzie kupiłem lapka:

http://www.x-kom.pl/p/119242-notebook-l … t635m.html

Dodaje raport z everest ultimate:

Najlepiej pobrać dedykowane ze strony Lenovo. Nie kombinuj z innymi.

Franc , na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba. Niezastosowanie się do prośby będzie skutkowało przeniesieniem tematu do śmietnika.

Pobrałem i instalowałem dla win 7 i 8. To samo. W kolejności: 1. chipset 2. usb 3.0 3. intel managment… 4. nvidia i dalej reszta. Próbowałem jeszcze zrobić tak że zainstalowałem win 7 i zainstalowałem tylko sterowniki do wifi a następnie pobrałem wszystkie aktualizacje itp. z windows update, i po tym sterowniki. Problem dalej występuje.

Myślicie że to tak jak podejrzewam softwarowa usterka, czy może powinienem oddać lapka do serwisu? Sam już niewiem.

Dodane 19.12.2012 (Śr) 13:03

Problem leżał po stronie sterowników do USB 2.0 które nie działały do końca właściwie. W menadżeże urządzeń był wykrzyknik. Po znalezieniu w google właściwych sterowników, jest już ok.