Sterowniki do laptopa samsung NP300E5C


(pankacper) #1

Witam potrzebuje konkretnej rady które dokłądnie sterowniki zainstalować do mojego lapka gdyż po formacie i zainstalowaniu prawdopodobnie złych sterowników wszystko wolno chodzi i nie mogę włączyć przyspieszenia sprzętowego, sterowniki brałem ze strony producenta podanej niżej, mój system to windows 7 x64 ale dla tego systemu jest kilka rodzajów sterowników.


(Veers) #2

Generalnie: sterownik chipsetu, grafika Intel, grafika nVidia (o ile twój model ją posiada), i reszta według potrzeb. Oczywiście nie istalujesz wszystkich, tylko te najnowsze.

Osobiście zrobiłbym tak: odwiedziłbym stronę http://www.intel.com/p/en_US/support/detect

i pobrał wykryte sterowniki Intela poczynając od Chipsetu

Następnie odwiedziłbym stronę nvidia i pobrał sterownik od twojej karty graficznej (o ile twój model ją posiada będzie to zapewnr GT620M).

Na koniec pobrałbym ze strony Samsunga resztę sterowników.


(A3091377) #3

@pankacper

Z tego linku co podałeś, spróbuj pobrać SW Update i zainstalować. Po zainstalowaniu i uruchomieniu kliknij Znajdź model (po lewej na dole) -> Wklej NP300E5C-S01PL i naciśnij Enter -> Wybierz model -> Windows 7 -> Z tej listy możesz wyrzucić to czego nie potrzebujesz np. Podręcznik użytkowania, Skype, Norton itp. -> Eksportuj -> Zapisz tam gdzie chcesz, pobierz i zainstaluj. Swoją drogą polecam zainstalować to co samsung sugeruje, bez wyżej wymienionych.