Sterowniki do lexmarka nie wydane, jaką drukarkę polecacie?

Witam.

Po raz kolejny jak widać firma lexmark olała sobie użytkowników Windows Vista.

Na tej stronie : http://www.lexmark.com/lexmark/sequenti … en,00.html jasno jest na[pisane że niektóre sterowniki mają datę wyadania 31 Marca 2007.

Dzisiaj mamy już 2 Kwietnia , i do tej pory nie są dostępne sterowniki :confused:

W tym oczywiście sterowniki do mojej drukarki :frowning:

Mejla już stosownego napisałem do szanownych władz Lexmarka.

Zobaczymy czy w ogóle odpiszą.

Swoją drogą ,to nie poważne podejcie producenta do konsumentów.

Jeszcze jedna sprawa.

Ponieważ w niedługim czasie będę zmuszony dużo drukować, jaką polecacie drukarkę, która ma uż wsparcie pod windows vista ?

Interesuje mnie tylko drukarka atramentowa .

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Do serii Z600 są dostępne juz http://downloads.lexmark.com/cgi-perl/d … :0:486:0:0

thx za linka, nawet nie wiedziałem, bo na stronie którą podałem jueszcze nie ma linka :slight_smile:

proponowałbym urządzenie wielofunkcyjne hp psc 1510 :wink: ma stery już zintegrowane z vistą, podłączasz i drukujesz :slight_smile: poza tym jest z nią 0 problemów, druk szybki i dokładny podobnie skaner :slight_smile: wiem coś o tym bo sam ją posiadam :wink:

Zaraz sprawdzę czy te stery do serii Z już pacają :slight_smile:

hmmm… :twisted:

zaraz się zdenerwuję, te stery w ogóle nie pracują na viście, pisze że install complette, i succesfull, a w menadzerze urządzeń drukarka dalej pod znakiem zapytania, teraz już przegieli, kolejny mejl poszedł, ale do centarii lexmarka , jaja sobie robią, wypuszczają coś co nie chodzi .

BTW. w mejlu poprosiłem o instrukcje instalacji sterów, jak narazie to stery są pod xp :stuck_out_tongue:

W tym co niby miało być na vista :x

żenada.

Czas chyba zmienić drukarke :twisted:

Złączono Posta : 02.04.2007 (Pon) 20:42

takie stery to sam sobie moge wypuścić , zmienić nazwy plików, a wszystko z xp dać :lol:

Złączono Posta : 02.04.2007 (Pon) 20:42

i tak szanująca się firma nie wymyśliła nic nowego, bo stery zamiast pod Vistę są z xp :expressionless:

lexmark nie wiem czy to aż tak dobra firma… ceny produktów są tanie lecz już tuszów ogromne… wiem bo mój kolega ma drukarkę lexmarka i jak mu się skończy tusz to zastanawia się czy kupić nową drukarkę czy nowe zbiorniki…

eh, w mejlu napisałem że się ośmieszyli wydawać stery pod Vistę , gdyż to te same praktycznie co na xp , czytaj te które także nie działają :stuck_out_tongue:

jak masz zamiar kupować drukarkę to kup od razu urządzonko wielofunkcyjne :slight_smile: ja polecam HP PSC 1510 :wink: używam od ponad roku i nie mam żadnych problemów a jakoś druku jest świetna przy bardzo dużej jego szybkości :wink:

hmmm… czyli HP jest jednym z lepszych użądzeń ??

Bo lexmark nie powala na kolana :stuck_out_tongue:

myślę, że tak :slight_smile: szybko drukuje i w bardzo dobrej jakości. W okolicy wszyscy mają urządzenia z HP, po tym jak kolega kupił drukarkę z lexmarka i musiał kupić tusz za 300 zeta wyrzucił ją przez okno… i kupił drukarkę z HP :stuck_out_tongue:

Tzn … czy Lexmark wolno trukuje to polemizowałbym… bo to zależy już od modelu :)… Lexmark kiedyś nie miał takiej " słabej " opinii jak teraz… Teraz są to ślamazarze… i odciągacze. Wszystko wolno robią… a żeby odpisać na jeden mądry @ użytkownikowi to zbierają się X czasu. No i właśnie sprawa ze sterownikami. Nie dość że zrobili je ZA PÓŹNO to i nie są kompatybilne w ogóle z tym systemem… Ja nie wiem… ;/

Co do Lexa czy HP to zdecydowanie teraz brałbym lexmarka…Canona już miałem i też podziękuję :)… Zbyt drogo jak na kieszenie zwykłych userów ;/

mały update do tematu.

Nie wiem ile mejli od zbulwersowanych userów Windows Vista dostała firma Lexmark, ale dzisiaj wyszły nowe stery pod serię z600, i te działają bardzo dobrze, hmmm, i nawet stery lepsze od tych z XP, sama Vista od razu sprawdza tusz a atramencie, na XP i tych sterach z XP trzeba było samemu instalować pojemniki i zaznaczyć jaki mamy tusz, jaki /ilo kolorowy, a na najnowszych sterach dzisiejszych sama Vista doskonale sobie radzi z instalowaniem automatycznym pojemników z tuszem i wykrywaniem naboi, ile mamy czarnego.ile kolorowego atramentu.

Wreszcie … można było by powiedzieć:)