Sterowniki do logitech c310 windows blokuje kamerę

Brak możliwości zestrojenie kamery logitech c310 z programen Skype.Nie widzi kamery.

A menadżer urządzeń ją widzi ? .Urządzenia do obrazowania…

Witam dzięki za zainteresowanie moim tematem .Tak menadżer urządzeń ją widzi i sterownik jest zaktualizowany (urządzenie wideo usb) i nie wiem czemu jej nie mogę włączyć .ściągałem program instalacyjny pod windows7 i nawet dla visty.Pod każdym z nich jest tak samo mam widowsa7 (ful wersja ze strony producenta dla modelu vu-0015 tj>camerka c310-przewodowa .Nie wiem co mam robić dalej.Robiłem update windowsa aby pobrał sterowniki i też nic.Proszę o radę

Dodane 14.12.2011 (Śr) 11:31

Camerka ma zasilanie bo dioda jest włączona .Po instalowaniu płyty podpowiada mi że ten program nie rozpoznaje sprzętu i dlatego ściągam program od producenta logitech dla konkretnego modelu iteż nic.Czasami udawało mi się że działał sam głos lecz nic więcej.

Dodane 14.12.2011 (Śr) 11:35

Windows jako samej po wpięciu w usb jej nie rozpoznaje a program skype informuje mnie że należy zamknąć

c wszystkie programy korzystające z kamery.Lecz ja pytam się które skoro innych nie mam .???

W Program Files powinien być folder Logitech a nim ikona Amcap.Wyślij ją na pulpit w zakładce Options odznacz Preview.Uruchom Amcap.Sprawdzisz w ten sposób działanie samej kamerki,bez powiązania ze skype.

Jeśli masz możliwość sprawdż ją na innym komputerze…ew.z innym systemem operacyjnym.Może też być uszkodzona…

Witam a co jeśli po zaintaslowaniu programu brak go jest w folderze Program Files i brak folderu logitech.Czyściłem kompa przed wgraniem programu CCCleaner.Robiłem Boot Clean dla Windows7 i tez nic wgrywając czysty program dla logitecha.Rece mi opadają.Camerka wcześniej dzialała i przyznaję że super.

Dodane 15.12.2011 (Cz) 10:47

Przepraszam rozum już tracę jest folder logitech po wgraniu lecz przekopałem wszystkie i nie znalazłem ikonki Acamp .

Dodane 15.12.2011 (Cz) 10:49

Po wgraniu oprogramowania logitech zrobiłem aktalizacje przez ten program i podpowiada mi że oprogramowanie jest aktualne.