Sterowniki do Logitech UltraX Premium Keyboard

(Neon1992) #1

Witam,

poszukuję sterowników do klawiatury Logitech UltraX Premium Keyboard, chodzi mi aby można było skonfigurować klawisze skrótów bo nie działają one wcale a do klawiatury nie dostałem żadnego oprogramowania. Oczywiście szukałem u wujka Google, ale zero rezultatów...

(efazeti) #2

a na stronie Logitech’a nic nie ma? zdaje się, że jest uniwersalny programik do klawiatur Logitech’a - iTouch

(Neon1992) #3

No właśnie na stronie Logitech nic nie ma :frowning:

Dzięki, spróbuję tym iTouch.

(mikber18) #4

witaj,

podobno nie trzeba mieć sterownika do tej klawiatury

(Neon1992) #5

A więc w jaki sposób skonfigurować klawisze skrótów?

(efazeti) #6

sterowników nie trzeba (i jako tako ich nie ma) ale do obsługi dodatkowych klawiszy służy właśnie iTouch, wiem bo sam używam klawy Logitech’a (nie jestem pewien na 100% czy dotyczy to wszystkich modeli klawiatur)

(Neon1992) #7

Zainstalowałem sobie ten program iTouch i skonfigurowałem wszystkie klawisze oprócz głośności nie mogę za pomocą tych klawiszy przyciszać i podgłaszać.

(efazeti) #8

to i tak dobrze, na stronie producenta pisze, że do tego modelu nie ma żadnych sterowników ani oprogramowania

mój znajomy też ma jakąś najprostszą klawę Logitech’a i tam zainstalowanie iTouch’a nie dało nic…

(Narv) #9

Mam tą klawiaturę i u mnie przyciski regulacji głośności działają na domyślnych sterownikach Windows XP - zmieniają poziom “głośności głównej”. Przycisk wyciszenia dźwięku i uruchomienia strony domowej działa również na domyślnych sterownikach. Nie działa tylko sterowanie odtwarzaczem (play/pauza) i przycisk nutki, który powinien uruchamiać odtwarzacz.

Program iTouch umożliwia przypisanie dodatkowym klawiszom klawiatury funkcji innych niż domyślne, a także umożliwia działanie tych dwóch guzików, które nie działają na domyślnych sterownikach Windows XP. Proponuję odinstalować program iTouch i po deinstalacji usunąć wszystkie pozostałości po tym programie. Po deinstalacji sprawdź czy przyciski zmiany głośności działają Ci na domyślnych sterownikach Windows XP - jeżeli tak, to następnym razem po instalacji iTouch dla tych dwóch klawiszy zmiany głośności pozostaw ustawienia domyślne.