Sterowniki do Logitech UltraX Premium Keyboard

Witam,

poszukuję sterowników do klawiatury Logitech UltraX Premium Keyboard, chodzi mi aby można było skonfigurować klawisze skrótów bo nie działają one wcale a do klawiatury nie dostałem żadnego oprogramowania. Oczywiście szukałem u wujka Google, ale zero rezultatów…

a na stronie Logitech’a nic nie ma? zdaje się, że jest uniwersalny programik do klawiatur Logitech’a - iTouch

No właśnie na stronie Logitech nic nie ma :frowning:

Dzięki, spróbuję tym iTouch.

witaj,

podobno nie trzeba mieć sterownika do tej klawiatury

A więc w jaki sposób skonfigurować klawisze skrótów?

sterowników nie trzeba (i jako tako ich nie ma) ale do obsługi dodatkowych klawiszy służy właśnie iTouch, wiem bo sam używam klawy Logitech’a (nie jestem pewien na 100% czy dotyczy to wszystkich modeli klawiatur)

Zainstalowałem sobie ten program iTouch i skonfigurowałem wszystkie klawisze oprócz głośności nie mogę za pomocą tych klawiszy przyciszać i podgłaszać.

to i tak dobrze, na stronie producenta pisze, że do tego modelu nie ma żadnych sterowników ani oprogramowania

mój znajomy też ma jakąś najprostszą klawę Logitech’a i tam zainstalowanie iTouch’a nie dało nic…

Mam tą klawiaturę i u mnie przyciski regulacji głośności działają na domyślnych sterownikach Windows XP - zmieniają poziom “głośności głównej”. Przycisk wyciszenia dźwięku i uruchomienia strony domowej działa również na domyślnych sterownikach. Nie działa tylko sterowanie odtwarzaczem (play/pauza) i przycisk nutki, który powinien uruchamiać odtwarzacz.

Program iTouch umożliwia przypisanie dodatkowym klawiszom klawiatury funkcji innych niż domyślne, a także umożliwia działanie tych dwóch guzików, które nie działają na domyślnych sterownikach Windows XP. Proponuję odinstalować program iTouch i po deinstalacji usunąć wszystkie pozostałości po tym programie. Po deinstalacji sprawdź czy przyciski zmiany głośności działają Ci na domyślnych sterownikach Windows XP - jeżeli tak, to następnym razem po instalacji iTouch dla tych dwóch klawiszy zmiany głośności pozostaw ustawienia domyślne.