Sterowniki do MacBook pod XP

Zainstalowałem Windowsa XP na MacBook ale nigdzie nie mogę odnaleźć sterowników. W szczególności do karty dźwiękowej. Na chwile obecna znalazłem tylko do karty sieciowej.

Info o komputerze:

http://www.wklej.org/id/1644/

Najpierw pobierz i zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej. po instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie pobierz i zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej. Po instalacji uruchom ponownie komputer.

Na końcu zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

seba86mu , wcześniej wgrywałem dużą ilość różnego typu sterowników, wiec aby czasem one nie przeszkodziły zainstalowałem ponownie system. Teraz w menadżerze urządzeń pojawiają się dwa razy PCI Device z w wykrzyknikami. Zainstalowałem sterowniki do chipsetu, niestety mam problem z instalacją sterownika do karty dźwiękowej. W paczce nie ma instalatora wiec próbuję aby system sam odnalazł je poprzez Menadżer urządzeń jednak ich nie znajduje. co zrobić?

Kliknij prawym przyciskiem myszy na nieznanym PCI Device -> Aktualizuj sterownik -> Nie, nie tym razem -> Zainstaluj z określonej lokalizacji -> otwórz pobrany folder ze sterownikami do karty dźwiękowej i wskaż plik z rozszerzeniem INF. Sterownik powinien się zainstalować.

Jeżeli nie zadziała, to spróbuj zrobić to samo na drugim nieznanym urządzeniu.

Właśnie tak robiłem wcześniej. Spróbowałem jeszcze raz jednak bez skutku. Masz jakiś pomysł? Może z innego źródła sterowniki?

Otwórz program Everest, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informację z pozycji: Multimedia (karta dźwiękowa).

Informacje z raportu, który dałeś w pierwszym poście są bardzo niejasne jeśli chodzi o kartę dźwiękową.

Pobierz i zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

jeden wykrzyknik zniknął ale pojawił się dodatkowy:

dźwięku nie ma… :?

//ciągle czekam na pomoc… ![-o<

Najpierw zainstaluj Service Pack 3 potem sterowniki do karty dźwiękowej z Everesta

Daj identyfikator wystąpienia urządzenia z menedżera urządzeń, tam gdzie masz wykrzykniki.

Przylacze sie do tematu poniewaz mam identyczna sytuacje ;]

identyfikator urzadzenia audio z wykrzyknikiem to:

HDAUDIO\FUNC_01&VEN_8384&DEV_7680&SUBSYS_106B2200&REV_1034\4&19924A97&0&0001

Mam jeszcze problem z PCI device oraz USB Device

Dodane 25.09.2012 (Wt) 19:14

http://ddriver.com/?d=385BF5301 <- sterownik od audio :slight_smile: Klikamy na czerwony element pod animacja.