Sterowniki Do mojego kompa pod Viste

Siemka mam do was OgooooOOOmną prosbę:) Żebyście podali mi linki do sterowników do moich urządzeń pod Windowsa Viste.

karta graficzna: Geforce Galaxy 7900GS

Płyta główna; asus p5b

Karta dzwiękowa zintegrowana

Do dysku mam zainstalowany JRaid (Dysk Seagate SATAII)

No i nie wiem do czego jeszcze będą potrzebne sterowniki?Chyba to wszysytko…Czekam na odp.

http://www…nvidia.com

http://www.asus.com.tw

tam znajdziesz

Może ktoś by się pofatygował i podał konkretnelinki do danego sterownika bo ja nie wiem jakie mam pobrać żeby były najlepsze.Dodam że Vista będzie 64bitowa.

Złączono Posta : 01.01.2007 (Pon) 22:34

Na stronie od asusa znalazłem tylko sterowniki do karty dzwiękowej pod viste 64bit i nic wiecej nie ma do visty 64bit :expressionless:

Obawiam się że z Vistą w wersji 64bit będziesz miał niemało kłopotów i komplikacji (na przykład brak odpowiednich sterów ) . Osobiście polecam instalacje tego systemu w wersji 32bit .

własnie poczytałem troche w necie i nie radzą jeszcze instalować 64bit tylko 32 wiec prosze o sterowniki jednak pod viste 32 bit.

obawiam się że do grafiki nie znajdziesz(przynajmniej na stronie nividia.com) tam pod twoją grafike jest do XP…

jak to nie… :roll: a to co to jest???

7a6e627204c89108m.jpg

Myślę że pod Vistę w wersji 32bit , to już sobie poradzisz ?? Pozdrawiam…

To co masz powinno wystarczyć . Jeśli systemowi będzie czegoś brakować , na 90% sam sobie ściągnie co potrzebne z netu , poprzez Windows Update . Ja stawiając Vistę , mam tylko stery do grafiki . Reszta , łącznie z dźwiękiem jest pobierana przez system , i w pełni mi to wystarcza do komfortowej pracy na kompie . Mam nadzieję że i w Twoim przypadku tak będzie , więc się nie martw…

No ale sterowniki do płyty głównej, do JRaidu, karty sieciowej,USB to się sciągnie z WindowsUpdatec??:expressionless: przeciez tam są aktualizacje do windowsa a nie sterowniki…

OTy-kosmos.JNJN

To nie czat.pisać konkretnie i na temat.JNJN

Mnie się właśnie sterowniki ściągają , prócz aktualizacji . Ale to tylko po instalacji świeżej systemu :smiley: Wiesz co , widzę że nigdy nie instalowałeś Visty , więc zrób to . A potem zobaczysz co potrzeba i z czym sobie nie radzisz . Pozdrawiam :slight_smile:

A mógłby mi ktoś napisać jak zainstalować neostradę na viscie beta 2??? bo szukałem na forum i nigdzie nie moge nic znalesc. mam modem speedtouch330

A może to Ci pomoże ------>

Modem ma być odłączony od portu USB !!

  1. Ściągamy stery do naszego SpeedTouch’a ze stronki: http://www.speedtouchdsl.com/download/d … .0.1.5.zip

  2. Rozpakowujemy archiwum. Będzie w nim jeden plik exe :SpeedTouchUSB-3.0.1.0.12.exe.

  3. Wkładamy płytkę do czytnika z oryginalnymi sterami do modemu od TePsy.

  4. Uruchamiamy instalera, którego ściągneliśmy i nic dalej NIE ROBIMY. Tylko uruchomienie.

  5. klikamy na Start - Run (lub jak nie mamy to w pasku szukania) - wpisujemy: %TEMP%.

  6. To powinno nas wyrzucić do naszego tempa. Tam szuakmy folderu o nazwie przypominającaj trochę to: pft52C4~tmp (tak folder nazywał sie u mnie) u Was pewnie będzie nazywał się inaczej ale zakładam, że konstrukcja nazwy bedzie podobna.

  7. Wchodzimy w nasz folder. W środku powinien być kolejny folder tym razem nazwany już: Disk1. Kopiujemy go w jakieś bezpieczne miejsce, np Pulpit:].

  8. Zamykamy sciągnietego instalera. Powtarzam, ŻADNEJ INSTALACJI jak do tej pory.

  9. Pakujemy sie do folderu Disk1 i tam mamy plik: Setup.exe. Klikamy prawym i bierzemy Properties.

  10. Na zakładce Compatibitity Włączamy tryb zgodności z XP SP2 i klikamy OK.

  11. Teraz możemy odpalić Setup.exe. Instalacja powinna przebiegać tak samo jak przy XP.

  12. Po instalacji podłączamy modem i kto wierzący może się pomodlić, żeby wszystko poszło gładko z rozpoznaniem sprzętu jego instalacją i konfiguracją.

13.Jeśli wszystko przebiegnie OK i ikonka sterowników pokaże, że wszystko gra możemy przystąpić do ustanawiania połączenia z Siecia. Dla wszystkiego sprawdźcie, czy ustawienia w monitorze modemu są prawidłowe.

  1. Klikamy Start - Connect To - Setup a connection or network - Set up a Dial-Up connection.

  2. Podajemy numer telefonu, np: *. Następnie podajemy użytkownika i hasło Neostrady lub kto co tam ma. Dajemy też jakaś nazwe połaczeniu. W końcu klikamy na: Connect.

  3. Teraz nastąpi tworzenie, testowanie i próba połączenia. Przy dobrych wiatrach załapie Wam od razu i pojawi się napis, że jesteście rejestrowani w sieci. Potem nastąpi testowanie połączenia. Wbrew kuszącemu przyciskowi “Skip” nie pomijajcie tego bo inaczej nie połaczycie się z Siecia. Ostatecznie powinien pokazać się komunikat, że połączenie zostało nawiązane i mozna buszowac po Sieci.

NEOSTRADA chodzi extra . uruchamiasz z internet exploler , jak bedziesz wpisywał nazwe i hasło urzytkownika to zaznacz żeby czytał ałtomatycznie bo za każdym łączeniem będziesz musiał wpisywać hasło USTAWIENIE TO DOTYCZY MODEMU SPEED TOUTCH 330

Źródło : wss.pl

To już będziesz miał zaraz po zainstalowaniu systemu

nie działą tak jak napisał adam24 :frowning: sterownki nie chcą sie zainstalowac. jak podłączam modem to wyskakuje zeby go zainstalowac:(

to jest jeszcze inna opcja, wypakuj ściągnięte stery na pulpit, wejdź w menadzer użądzeń, przy podłaczonym modemie od neo, wykrywa ci go w device manager ze znakiem zapytania, klikasz prawoklikiem, update this software, i wybierasz lokalizacje na dysku, wskazujesz gdzie są drivery, powinno zainstalować :stuck_out_tongue:

ja wszystko wykonałem zgodnie z instrukcją adam24 modem zainstalował się bez problemów tylko podczas kreatora połączenia nie mam gdzie wpisac numeru tzn. “*”

http://img260.imageshack.us/img260/3280/75271287mp2.jpg