Sterowniki do monitora lg flatron w2252TQ "22"prosze o pomoc

(Szczurek210) #1

Witam :slight_smile:

Szukam sterownikow do tego wlasnie monitora , prosze o pomoc ! Jak najszybsza ! Serdecznie dziekuje

(Jacek Bydgoszcz) #2

Na stron臋 producenta nie 艂aska zajrze膰?

Sterowniki.

(Szczurek210) #3

A gdzie to wkleic / czy co z tym zrobic ??

(Jacek Bydgoszcz) #4

Po pierwsze to rozpakowa膰.

Po drugie zaktualizowa膰 sterownik poprzez mened偶er urz膮dze艅 wskazuj膮c folder z rozpakowanym sterownikiem.

(Technik Elektro) #5

ten " sterownik " to nic innego jak konfiguracja kolor贸w zawarty w pliku icm... monitor samemu trzeba wykalibora膰 tak, by odpowiada艂a na nim praca..

(Szczurek210) #6

Ale byl u mnie informatyk i powiedzial ze cos jest nie tak i zebym zainstalowal sterowniki monitora dolaczane do monitora :frowning: a ja to cd zgubilem :frowning: prosze o pomoc i krok po kroku instrukcje !

(Technik Elektro) #7

a co dok艂adnie si臋 dzieje ??

(Szczurek210) #8

Zle obraz wyswietla :frowning: Nie wiem co dokladnie ale mowil zebym jak najszybciej zainstalowal stery :frowning: ojciec tez zauwazyl ale ja nie :)( nie wiem czego

(Technik Elektro) #9

co to za informatyk kt贸ry twierdzi 偶e trzeba zainstalowa膰 sterowniki do monitora kt贸rych nie ma (poza wzorek kolor贸w)...by艂 taki program USTERKA ^^, ojciec co艣 zauwa偶y艂 ale nie wie co ?? hehehehe mo偶e widzi kosmit贸w :>, podpinasz monitor po analogu czy cyfrze ?? rozdzielczo艣膰 jaka jest ustawiona ??

(Szczurek210) #10

rozdzialka 1152 x 864. !jest zle ! ! ! ! ! na 100 % Do informatyka sie nie pluj bo nie ma sensu