Sterowniki do monitora lg flatron w2252TQ "22"prosze o pomoc

Witam :slight_smile:

Szukam sterownikow do tego wlasnie monitora , prosze o pomoc ! Jak najszybsza ! Serdecznie dziekuje

Na stronę producenta nie łaska zajrzeć?

Sterowniki.

A gdzie to wkleic / czy co z tym zrobic ??

Po pierwsze to rozpakować.

Po drugie zaktualizować sterownik poprzez menedżer urządzeń wskazując folder z rozpakowanym sterownikiem.

ten " sterownik " to nic innego jak konfiguracja kolorów zawarty w pliku icm… monitor samemu trzeba wykaliborać tak, by odpowiadała na nim praca…

Ale byl u mnie informatyk i powiedzial ze cos jest nie tak i zebym zainstalowal sterowniki monitora dolaczane do monitora :frowning: a ja to cd zgubilem :frowning: prosze o pomoc i krok po kroku instrukcje !

a co dokładnie się dzieje ??

Zle obraz wyswietla :frowning: Nie wiem co dokladnie ale mowil zebym jak najszybciej zainstalowal stery :frowning: ojciec tez zauwazyl ale ja nie :)( nie wiem czego

co to za informatyk który twierdzi że trzeba zainstalować sterowniki do monitora których nie ma (poza wzorek kolorów)…był taki program USTERKA ^^, ojciec coś zauważył ale nie wie co ?? hehehehe może widzi kosmitów :>, podpinasz monitor po analogu czy cyfrze ?? rozdzielczość jaka jest ustawiona ??

rozdzialka 1152 x 864. !jest zle ! ! ! ! ! na 100 % Do informatyka sie nie pluj bo nie ma sensu