Sterowniki do monitora

Witam mam taki problem po zainstalowaniu standardowych sterowników do monitora (Acer AL1721) Ekran mi mruga…ściągnołem najnowsze sterowniki bo podobno dają opcje zwiekszenia opcje odswiezania ekranu na 70Hz dotychczas moglem miec ustawione tylko 60Hz. No ale po ściągnięciu sterowników w folderze nie ma pliku setup.exe myślałem żeby zainstalowac go poprzez menadżera urządzeń ale to nic nie daje bo nie znajduje w tym folderze oprogramowania odpowiedniego. W folderze znajduja się 4 pliki jeden moge ustawić w ustawieniach kolorów ale to nic nie daje. Prosze o pomoc

Witam.

Jedna z możliwości jest taka:

Jeżeli masz ustawione wyświetlanie rozszerzeń plików, sprawdz czy masz plik z rozszerzeniem .inf

Jeżeli tak, to kliknij prawym przyciskiem i wybierz z menu kontekstowego zainstaluj.

Coś kiepsko szukałeś http://support.acer-euro.com/drivers/mo … l1721.html Bezpośredni link do sterownika ftp://ftp.work.acer-euro.com/monitor/lcd/al1721.zip Najpierw wypakuj a jak wypakujesz to zauważysz ze jest tam plik o rozszerzeniu inf czyli wszystko co Ci potrzeba do zainstalowania tego monitora Nie musi być setup recznie też można wskazać sterownik i jego lokalizacje czyż nie…??

we właściwościach wchodzisz na monitor -następnie aktualizacja sterownika, w kreatorze akyualizacji dajesz

-nie tym razem,następnie zainstaluj z określonej lokalizacji,następnie nie wyszukuj ,zaznaczasz w następnym

okienku pokaż sprzęt zgodny,następnie wybierasz producenta, wskazujes gdzie jest sterownik,który

chcesz zainstalować …-jeżeli się połapiesz w tym opisie,to powinno ci się udać… :wink:

na forum był niedawno temat gdzie użytkownik miał ten sam problem z matrycą w laptopie Acer. Jak widać tę firmę trzeba omijać dalekim łukiem