Sterowniki do msi7309

Witam. Pobrałem sobie najnowsze sterowniki do płyty głównej windows xp32 ze strony producenta http://pl.msi.com/product/mb/K9N6SGM-V—K9N6PGM-FI—K9N6PGM-F.html#/?div=Driver&os=XP%2032 ale gdy je wypakowuje to mam foldery myślałem że to będzie jeden plik exe. Nie wiem jak teraz z tym zrobić czy zrobić plik .iso czy jak?

Chcesz te sterowniki zainstalować czy nagrać na płytę?

Jeżeli chodzi o instalację sterowników:

Otwierasz Menedżer urządzeń:

Start >>> Uruchom >>> devmgmt.msc

Klikasz prawym przyciskiem myszy na urządzenie, do którego chcesz zainstalować sterownik i wybierasz opcję Zainstaluj albo Aktualizuj, wybierasz opcję wskazania sterowników na dysku albo płycie i wskazujesz lokalizację, w której posiadasz pliki sterowników.

Jeżeli chodzi o nagranie sterowników na płytę CD/DVD:

Albo spakuj te sterowniki i nagraj, ale gdy będziesz chciał uzyskać do nich dostęp to będziesz musiał przekopiować je na dysk i rozpakować

Albo nagraj rozpakowane wersje sterowników, co umożliwi Ci wskazanie lokalizacji, w której znajdują się gdy będziesz próbował je zainstalować poprzez Menedżer urządzeń.

Moja propozycja: ładnie posegreguj sterowniki, potwórz foldery żeby było wiadomo, w którym katalogu są sterowniki do dźwięku, a w którym do chipsetu itp. itd. i nagraj na płytę.

Więcej na temat wyszukiwania i instalowania sterowników:

Zauważyłem że posiadam sterowniki do windows vista na płycie czy będą one kompatybilne z windows 7?

@Ref

Dodane 10.09.2012 (Pn) 20:17

@ref

Poszukaj sterowników do 7. Jeżeli nie znajdziesz, sprawdź sterowniki do Visty, ewentualnie w trybie zgodności (prawy przycisk myszy na plik sterownika - właściwości - karta zgodność - zaznacz Uruchom ten program w trybie zgodności z…).