Sterowniki do noki 3110 cl


(grzes6y53) #1

siemano, mam windowsa xp ale bez SP2, słyszałem coś o sterownikach, które można zainstalować bez SP2, szukałem ale lipa, a tak nawiasem, kuzyn ma Vistę na laptopie, a kiedy chciałem u niego zainstalować soft ze stronki noki do tego telefonu to powiedział, że potem mu się komp zasyfi to prawda?


(Yole) #2

Masz Windowsa BEZ SERVICE PACKA 2 ? polecam szybką instalację SP2.Szybkie pytanie - czy próbowałeś podłączać telefon do kompa ? co się działo? . Generalnie http://www.nokia.pl/ jest aplikacja Nokia PC suite do wgrywania nowego firmwaru ,oraz do zarządzania telefonem . nic nie zasyfia kompa (chociaż zleży jak kto definiuje zasyfianie )


(grzes6y53) #3

no właśnie sam nie rozumiem kuzyna, a z tym SP2 jest coś nie tak, nie chce się zainstalować i tyle, a jak próbowałem sam tel podłączyć to można było, ale tylko zdjęciami zarządzać


(JUDGE) #4

Tak, bo przepcież soft Nokii własnie od tego jest, żeby zasyfiać sytem... #-o

Zwyczajnie kuzyn nie chciał mieć na lapku oprogramowania, które nie jest mu potrzebne. Może po cichu kibicuje też Cracovii i stąd taki kit, kto wie? Ja bym to sprawdził bo pacjent jest podejrzany :stuck_out_tongue:

Z tego co piszą tutaj wynika iż na XP nie trzeba mieć żadnych sterów do zarządzania Nokią 3110 CLS.

http://tiny.comm.pl/?0DP


(grzes6y53) #5

heh, on nawet nie wie kiedy są mecze reprezentacji :o , w takim razie jeszcze spróbuję raz bez sterów

jednak działa bez tych sterów, za pomocą trybu przechowywania danych, dzięki