Sterowniki do pada HAMA Cromo 00062876

witam  szukam juz kilka dni sterownikóe do  tego pada i  są  lecz nie działaja   prawdopodobnie dla tego ze znalazłem na windows xp.vista a ja mam system windows 7 x64  jak podłącze do laptopa  pad świeci i wibruje  lecz nie  da sie grać

komunikad z windowsa unknow device sterownik w windowsie 6.1.7601.17701  2006-06,21 jak daje na aktualizacje to  mi wyswietla ze jest najnowszy sterownik a  jak chce wyszukać w necie tez nic  identyfikator sprzetu usb/unknown id guid klasy urządzeń  {36fc9e60-c465-11cf-8056-444553540000}  zrobiem uninstal sterowników hub usb  po ponownym zainstalowaniu wyswietla juz w grze pada ale dalej nie moge nic nacisnąc  ,poruszac sie po opcjach lub w grze  windows wyświetla go jako urządzenie kompozytowe teraz pobrałem hama racing wheel u rage grip i nie wyswietla nic hama cromo pad pod wind vista i xp tez nic prosze o pomoc

Spróbuj zainstalować http://www.x360ce.com.

Ostatnio też miałem taki problem, co prawda z innym padem i pomogło.

zainstalowałem i nic nie mam opcji wyboru przycisków nawet czyli tak jak by  nie był podłączony mam sterownik 6.1.7601.17701 z 21.06.2006 r przestarzały jakis moze trzeba sterowniki  nowsze  znacie jakiś program do ster padów albo jest jakis uszkodzony  świeci wibruje lecz przyciski nie działaja  nie ma wsparcia dla windows 7  na stronie oficjalnej wieć  moze  nie zadziała na wind 7 ale to  chore bo na wind xp ma wsparcie sterownika

sprawdze jeszcze na innym laptopie z innym systemem  moze trzeba bedzie kupić  pada  ze sterownikami na wind 7  no ale to debilizm producenta

podczas instalacji sterów do pada wyświetla direct x7 jest potrzebny wiec  chce zainstalować a tu kicha wyłancza mi kompa nie da sie wiec pewnie to o to chodzi tylko jak  tego directa  starego instalować na wind 7?