Sterowniki do pada-problem

Siema, kiedyś po zakupie pada normalnie instalowałem sterowniki z płytki i pad normalnie działał. Potem przestałem go używać, przez jakieś 4 miesiące odpoczywał sobie w szufladzie. Kilka dni temu chciałem sobie pograć na nim, i zdziwiłem się bo nie było zainstalowanych sterowników do pada i pad nie działał. Pomyślałem że coś po prostu się zrombało, więc podłączyłem pada, włożyłem płytkę ze sterownikami i instaluje. Na początku wyskakuje taki komunikat “Please make sure that you have installed the DirectX 7.0 or above before instaling the driver” (dziwne bo przecież mam zainstalowanego Directa 9) Dobra klikam OK, i kolejny komunikat “The driver is already existed! YES to reinstallthe drive, NO to remove the driver.” i są dwa przyciski Tak i Nie. Reinstalacja nie pomaga, pad nie pojawia się na liście kontrolerów gier, a kiedyś tam był. Kiedyś nie wyskakiwał żaden komunikat. Mój pad to Vakoss GP-3321

Proszę o pomoc, jak zainstalować tego pada żeby działał jak dawniej.

Pozdrawiam

Może pad się zepsuł? Sprawdź go na innym kompie.

ale tu nie chodzi o pada tylko o sterowniki!

damianios ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.