Sterowniki do pada

Witam,

Jestem tu nowy więc chciałem się przywitać i niestety odrazu poprosić o pomoc. Kupiłem niedawno pad http://www.allegro.pl/show_item.php?item=321433817 i jak producent zapewnia daje sterowniki na cd. Oczywiście dostałem płyte ale te sterowniki nie są do tego pada. W kontrolerach gry wystepuje on jako Generic USB Joystick. Pad działa dobrze ale nie wibruje tak jak zapewnia sprzedawca, wiec proszę o sterowniki zamienne żebym mógł ustwić sobie wibracje w grach. Niestety ten pad nie ma żadnej nazwy więc niewiem jak szukać na google:cry: będę wdzieczny za jakakolwiek pomoc

pozdrawiam

kal0sz

witaj dałeś trudny problem ale sprubuje ci pomóc. na początku skontaktuj się ze sprzedawcą niech on spróbuje ci pomóc jeżeli to nie pomorze weź w google wpisz tekst wolne sterowniki i tam powinien prawdopodobnie w 1 odnośniku byś prawidłowy sterownik. powodzenia napisz cz ci się udało narazie cześć :smiley:

Do sprzedwcy wysłałem juz 3 maile ale niestety na żaden nie odpowiada, a jeżeli chodzi o “wolne sterowniki” to niestety nic pod tym hasłem nie mogłem znaleść żadnych sterowników do pada, jedynie “wolne steroniki do Linux” :frowning:

kal0sz ,

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

kal0sz , jaki posiadasz system operacyjny ? Jeżeli Windows XP, to zainstaluj Service Pack 2. Pad powinien działać wtedy bez instalacji dodatkowych sterowników.

Na płytce na pewno znajdują się sterowniki do kilku rodzajów padów, w tym i do Twojego. Przeszukaj dokładnie zawartość płytki.

mam Vista Home Premium

na płycie jest folder Driver a w nim są dwa pliki .exe jeden “niby sterownik” a drugi “twin usb” żeby dwa pady działały jednocześnie (tak mi sie wydaje). Po zainstalowaniu tego “niby sterownika” niestety nic sie nie dzieje. Czy to wina że mam Vistę?

pewnie tak, spróbuj się dowiedzieć kto wyprodukował tego pada możesz gdzieś w sieci jest sterownik pod Vist-e. poszukaj może są jakieś uniwersalne sterowniki pod viste obsługujące wibracje.

Takie sterowniki były na płycie ale po ich zainstalowaniu nadal nie mam wibracji, nie moge nawet nic konfigurować w opcjach pada ;/

Link do sterowników

http://www.sendspace.com/file/9c4yz0