Sterowniki DO PC

Mam problem. Otóż wgrałem na nowo Windowsa i teraz potrzebuję Sterowniki. Jako że sprzęt sam składałem to nie mam nigdzie płytki ze sterownikami. Słyszałem że jest program, który nie dość, że sprawdzą jakie sterowniki potrzebują moje podzespoły, to jeszcze wskazuje stronki z których mogę je pobrać. Jeżeli to tylko plotki to bardzo bym prosił o dobry i łatwy program do sprawdzenia sterowników. Czytałem na forum oraz szukałem u Wujka Google. Z góry dziękuje za pomoc.

Możesz także wpisać nazwę sprzętu do okienka u Wujka Google i dopisać słowo driver lub jeśli wolisz polski słowo sterownik. :wink:

Zaręczam, że że słowem driver znajdzie na pewno. :wink:

No tak, ale mimo wszystko wolałbym jakiś programik, bo nie pamiętam all co tam w środku siedzi, a nie mam zamiaru co chwilę otwierać obudowę.

Program Everest powie Ci, co siedzi w środku.

Ale czy znajdzie sterowniki nie mam pojęcia.

Wydaje mi się, że jak kiedyś z niego korzystałem był link do update BIOSU wiec miejmy nadzieje. :wink:

Wielkie dzięki :slight_smile: A mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć (wiem że idiotyczne pytanie) do jakich podsystemów potrzeba stery. Tzn. dokładnie do czego np. do Karty dźwiękowej itd.

Do wszystkiego co w menadżerze urządzeń oznaczone jest żółtym znaczkiem jako nieobsługiwane + jak coś jest wykryte i skonfigurowane, ale wiesz że masz lepsze stery niż to co się automatycznie ustawiło.

Tyle że te nazwy tam mi nic nie mówią np.: Kontroler Ethernet. No nic jakoś sobie dam radę. Dzięki Wam za pomoc.

Kontroler Ethernet to karta sieciowa, czyli już wiesz że będziesz potrzebował do niej stery. Jak czegoś nie możesz rozszyfrować to śmiało wklepuj w google i w pierwszych wynikach będzie odpowiedz.