Sterowniki do pł.głównej MSI 845 PE Neo

Proszę pomóżcie!!!w poscie niżej podałem błędną nzawę płyty głównej. NIestety nie daję rady nigdzie znaleźć tych sterów

Tutaj jest wszystko.

ok, wszystko fajnie, tylko co ja mam ściągnąć???jak narazie to nie doszukałem się tam strowników do tej płyty za to sciągnąłęm jakis plik .pdf ??? możesz mi wskazać dokładnie co mam ściągnąć?

Złączono Posta : 07.03.2006 (Wto) 14:36

nie znalazłem tego nadal nigdzie!! Wszędzie tylko do Biosu stery a do samej płyty nie ma nic

“Intel inf drivers” - głównie to. A reszta według uznania - masz tam stery do RAID, IDE, dźwięku - zależy czego ci brakuje. Czemu w ogóle szukałeś, co nie działao?

to jest kilkuletni wysłużony komp w firmie, niestety zagineła płytka ze sterami i teraz nie idzie ustawić monitora (rozdzielczość jest 640x480) monitor wyszukało jako domyslny…

Ale Ty potrzebujesz stery do karty graficznej (poprzedni post ) więc rozbieraj jeszcze raz kompa i czytaj jaką masz karte graficzną , może everest coś pokaże.

A grafiki zintegrowanej nie masz bo mają ją chipsety PG a nie PE. Więc strona MSI ze sterownikami do płyty głownej nic ci nie da. Trzeba było od tego zacząć :?

Czyli mam w everescie polukać jaką mam kartę graficzną???Mnie się jednak wydaje ze mam zintegrowaną ale pewnie się mylę.ok, to jutro z rańca zabieram się za sprzęt bo teraz juz siedze w domku.Dziekuje narazie i do jutra panowie

Złączono Posta : 08.03.2006 (Sro) 7:06

ok, to jest ta karta graficzna :slight_smile:

Faktycznie nie jest zintegroweana z płytą główną :slight_smile:

Złączono Posta : 08.03.2006 (Sro) 7:09

Karta graficzna: Leadtek WinFast A180 DDR

64 MB AGP x4

ftp://download.nvidia.com/Windows/perso … l_whql.exe

Więc jest to karta ge-force 4 i proponuje zainstalowac sterowniki z w/w lokalizacji nie są to najnowsze ale karta też troche staroć więc nie ma co instalować najnowszych sterów. Aha załozyłem że masz system XP jeżeli masz inny skorzystaj z tego linka http://www.nvidia.pl/object/winxp-2k_archive_pl.html i wybież odpowiedni sterownik do systemu jaki masz , nie sciągaj najnowszych tych z samej góry.