Sterowniki do płyty głównej 775i65G na chipsecie intel

Witam jak w tytule. Poszukuję sterowników do w/w płyty. Everest, aida32, CPU-Z, nie podają nazwy płyty, odczytują ją jako “nieznane”. Nawet nie wiem jaka to płyta, nic nigdzie nie pisze. Tylko znam w/w numer i chipset - to programy odczytują. Proszę o pomoc w znlezieniu sterowników lub może ktoś ma jakieś sugestie, jak dokładniej odczytać nazwę płyty głównej. Pozdrawiam sebcioseb

Dodane 24.04.2012 (Wt) 19:01

Może jednak ktos pomoże???

Dodane 24.04.2012 (Wt) 19:19

znalazlem, że to może być płyta asrock, ale nie wiem , jednak ze strony asrocka ściągnąć się niczego nie da.

http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=775i65g i wybierz swój system i pobiera się bez problemu bo sprawdzałem

Nie pobiera się, zaczyna i robi się pytajnik w zakłądce pobrane widać ze pobrało niby, ale pobrane jest 3 kb.

Czy próbowałeś z wszystkich serwerów np.Asia

kolega podał dobry link, sam sprawdziłem i pobrało.tu masz link do wyświetlenia całości gdyby nie grało, staraj się pobierać z Europy.

Wszystkie serwery próbowałem.

oki pobrałem wreszcie. Pytanie tylko czy to płyta asrock hehehe, żaden program nie podaje że to asrock tylko tak jak w tytule.

Dodane 24.04.2012 (Wt) 19:50

Nie wiem chyba zacznę instalować i wtedy zobaczę.

Odkręć bok z obudowy i powinno pisać na płycie głównej, ale prawdopodobnie będzie ta co napisałeś

oki dam znać czy to jest ta płyta

Dodane 02.05.2012 (Śr) 22:11

Witam to dokładnie płyta asrock