Sterowniki Do Płyty Głównej Asus n13219

Yo yo jestem tutaj nowy wiec bardzo prosze nie zbluzgac mnie jesli zrobilem cos zle!! Mam Problem. Otoz, szukam sterowników do Płyty Głównej Asus n13219 ale niestety nie moge znalesc :expressionless: A kiedy juz znalazłem jeden sterownik to byl on w rozszerzeniu .Bin a ja kompletnie nie wiem co to za rozszerzenie podobnie jak z .ROM Odrazu mówie ze bylem na stronce producenta asus.com ale nie mam pojecia jak to znalesc! BARDZO PROSZE O POMOC ![-o<

jaki system?

O kurde zapomnialem dopisac ale przypal sobie zrobilem #-o

Windows Vista 32 bit :smiley:

DownLikeAClown ,

sory, ale to według mnie nie jest nazwa płyty głównej (tak mi się wydaje) więc ściągnij program Everest Ultimate Edition wejdź w zakładkę płyta główna>płyta główna i podaj co jest napisane obok nazwa płyty głównej :wink:

Ten sprzęt nie jest wspierany przez Viste, po co instalować taki system na stary komputer?

http://support.asus.com/download/downlo … =A7V266-MX

To jest bios.

Ten sprzęt nie jest wspierany przez Viste, po co instalować taki system na stary komputer?

Komputer jest nowy to po pierwsze a po chcialbym xp no ale niestety ten komp jest caly pod viste zrobiony, nawet kiedy juz wywalisz viste i tak nie bedzie chcial zainstalowac zadnego innego systemu…

Gruchacz WIELKIE dzieki za ten program teraz DOKLADNIE widze jaki mam sprzet 8) ASUS P5LP-LE (Leonite2)