Sterowniki do płyty głównej ASUS P5VD2-VM/S P4M900 SATA2 LAN


(Kr Zarow) #1

Złożyłem sobie ostatnio kompa średniej klasy. Kupiłem Windowsa 7 ale zginęły mi gdzieś płyty ze sterownikami. Szukałem ich ale nie mogłem znaleźć. Potrzebuje tego kompa na dziś i proszę was o pomoc bo nie mogłem ich nigdzie znaleźć w Googlach. Potrzebuje sterowników do płyty głównej ASUS P5VD2-VM/S P4M900 SATA2 LAN pod Windowsa 7 32-bitowego.

Z góry dziękuje za pomoc :slight_smile:


(stalesz) #2

Windows 7 ma w większości sterowniki do tej płyty z wyjątkiem dżwięku zintegrowanego.Sprawdż w Menadżerze urządzeń czy są znaczki przy urządzeniach.Była dedykowana pod XP. http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1688585.html Tu masz Producenta http://support.asus.com/download/downlo ... uage=pl-pl


(Kr Zarow) #3

Mi chodziło raczej o jakiś link z którego mógłbym pobrać te sterowniki. Jeśli można to proszę o taki link :slight_smile:

Dodam jeszcze że ja mam kartę graficzną: POV GeForce 8500GT 256MB/128bit TV/DVI


(stalesz) #4

http://www.nvidia.pl/page/home.html Produkty http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl sterowniki


(Kr Zarow) #5

Tylko że stąd nie można pobrać tych sterowników. Dajcie jakiś inny link z którego od razu będę mógł pobrać sterowniki do karty dźwiękowej i graficznej. Moja karta graficzna: POV GeForce 8500GT 256MB/128bit TV/DVI a nazwy karty dźwiękowej nie pamiętam. A nazwa płyty głównej to ASUS Socket775 P5WD2


(stalesz) #6

Proszę na srebrnej tacy,tylko dlatego,wnioskując z nicka,że jesteś młody http://www.nvidia.pl/object/win7-winvis ... er-pl.html Karta graficzna http://support.asus.com/download/downlo ... uage=pl-pl Kolejność instalacji ..chipset /Motherboard / audio /LAN Niestety ale tylko do Visty,może będą działać.