Sterowniki do płyty głównej DFI AD75

Składałam komputer (stary, po padnięciu płyty głównej), obecna płyta, jak i opis niżej. Sterów nie miałam, zainstalowałam tylko Realteka i VIA w wersji 4. W menedżerze urzadzeń wszystko było zaraz po instalacji ok (jest SP3), ale “Pomoc i obsługa techniczna” w info o sprzęcie wskazuje na brak sterowników audio i podaje, że wskazane uaktualnienie. Dźwięk jest i wszystko gra i teraz mam problem, bo nie wiem czy z tej str.

http://eu.dfi.com.tw/Support/Download/d … =A&SITE=PL

ściągać cokolwiek i co, bo nie mam pojęcia o co biega z tą “rewizją”, żadnego oznaczenia “rev” w Evereście znaleźć nie mogę.

Rewizja płyty powinna być nadrukowana na samej płycie,może być koło nazwy płyty.

Rewizję mam - > Rev.B i wyżej nr. D 33064, ale niczego w tym stylu do pobrania z w/w str. nie widzę, więc chyba zostawię jak jest.

Jagodka , najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Stery do chipsetu mam w tej wersji zainstalowane, pisałam wyżej i Realteka w nowszej wersji, niż te proponowane przez Ciebie, ściągnęłam je wcześniej i przeglądałam, są z 2001 roku. Nie wiem czy jest sens to instalować, skoro dźwięk jest ok. Komputer przygotowany do odbioru przez kolegę, nie chciałabym mieć teraz jakichś problemów. Skoro sterowniki są takie archaiczne, jak i zresztą sama płyta, a jest jak pisałam SP3, to czy nie są one już zawarte w systemie (Win XP)?