Sterowniki do płyty głównej dla Windows Vista

Cześć,

Zainstalowałem sobię wczoraj na moim kompie system Windows Vista Home Premium, no i zawiodłem się bo nie mogę znaleźć sterowników do mojej płyty głównej właśnie dla tegoż systemu. Mam na PenDriv,ie stery ale tylko maksymalnie dla Windowsa XP a dalej nie - czyli dla Visty. Płyta główna to ECS-K7S6A, wiecie możę skąd je zdobyć ?:slight_smile:

Obawiam się, że sprzęt jest po prostu zbyt stary, by ktokolwiek robił pod niego sterowniki. Pewną nikłą nadzieję daje jeszcze strona producenta chipsetu SiS, na której musiałbyś poszukać SiS 745 oraz SiS 718 (dźwięk).

Natomiast ogólny sens instalowania na tym sprzęcie Visty jest na tyle wątpliwy - że nie będę tego komentował …

Heh:D wieem, mój komp ma procek 1Ghz ramu ma 784MB , dysk 40GB, karta grafiki 64MB. Ale zainstalowałem Vistę no i niby chodzi, ale da się zauważyć, że gdy się coś odpala np. Panel sterowania, lub uruchamianie pulpitu. Ale ogólnie ładny wygląd i da się używać.:slight_smile:

Aha, to będę musiał poszukać albo wywalić Vistę:(, chociaż i bez sterów chodzi ale muszę mieć i tak stery od dźwięku.

Dodane 13.01.2013 (N) 22:34

Yyy… Odinstalowałem Vistę, bo nie znalazłem sterowników ale i przycina się. Więc nie potrzebnie tworzyłem ten temat, no nic, dzięki koledze Veers za zainteresowanie się tematem:D i temat można zamknąć, bo nie potrzebuję już pomocy dotyczącej tego “przeszłego” problemu.

Pozdrawiam!