Sterowniki do płyty głównej - problem z instalacją

Witam, kupiłem dzisiaj komputer w Media Markcie. Intel Core 2 1,8GHz płyta główna ASUS P5VD2-VM/S … Zainstalowałem Windows XP i sterowniki do karty graficznej. Później probowałem instalować sterowniki do płyty głównej znajdujące sie na płycie którą dostałem do komputera. Niestety za każdym razem kiedy próbowałem instalować sterowniki wyskakiwały jakieś błędy, wszedłem na stronę ASUSA i stamtąd ściągnąłem sterowniki lecz problem sie powtórzył. Nie wiem co zrobić absolutnie nie mam pojęcia co może być przyczyną. Proszę o pomoc i z góry dziękuję …

Poszukaj sterowników na tej stronie: http://www.via.com.tw

Szkoda ze kupiłeś w Media Markt bo to jest najgorszy chyba możliwy wybór. Kolega kiedyś pracował i opowiadał co oni robili z komputerami to nikt nie chciałby tego kupić. Zresztą Media oszukuje ludzi i z tego żyje. Niby tanio a jak poszukasz po necie to wiesz że dałeś się “nabic w butelkę”. Możliwe że komputer jest uszkodzony jeśli masz problemy z instalacją sterowników ale spróbuj jeszcze zainstalować najpierw sterowniki dla chipsetu płyty a później dla grafiki.

Powodzenia. Jeśli możesz to oddaj komputer do Media i kup w jakimś cywilizowanym sklepie.

Najpierw powinno się instalować sterowniki do płyty głównej, a dopiero później, do podzespołów podłączonych do niej. Więc na pewno stąd te problemy.

Odinstaluj sterowniki do karty graficznej (START -> Panel sterowania -> Dodaj/usuń programy -> ATI DISPLAY DRIVERS, bądź NVIDIA DRIVERS - w zależności, jakiej firmy kartę graficzną posiadasz /usuń/).

Po ponownym uruchomieniu komputera zainstaluj sterowniki od płyty głównej, a dopiero potem do karty graficznej.

ok dzieki sprobuje:)

Zainstalowałem sterowniki chipseta po odinstalowaniu sterowników do karty graficznej później chciałem zainstalowac sterowniki VGA ale znowu problem sie powtarza… To samo gdy probuje instalowac inne sterowniki np. audio… Tylko sterownik chipseta i LAN dal sie zainstalować co robic??

Pędź do Media Markt!