Sterowniki do procesora?

Czy istnieją sterowniki do procesorów?

Jeśli tak to mógłby ktoś mi dać linka do nich!! plose;)

Mam genuine intel® CPU 2160@1.80 GHz

Będe naprawde wdzięczna

nie ma czegoś takiego :slight_smile: co najwyżej sterowniki do płyty głównej

http://downloadcenter.intel.com/Detail_ … nldID=7838 stronka ze wszystkimi sterownikami do procesorów intela

To co kolega podał to jest link do strony z programem za pomocą którego sprawdzisz jaki masz model procesora. To nie są sterowniki i żadnych sterowników do żadnego procesora nie znajdziesz bo nie ma takich.

nieaktualne

Sterowniki są wbudowane w system

Mam amd i instaluje do xp sterownik do procka bo jest nowszy do amd są, gdybym miał intela to bym sprawdził wcześniej myślałem że to to.

Mam procesor Genuine intel® CPU 2160@1.80 GHz ( pisałam u góry)

Karta graficzna ati radeon x1950

Nie chcą mi chodzić niektóre gry (noo tylko the sims 3 i tomb raider underworld)a przed tym jak zmieniałam system z xp pro(teraz mam xp home edition) działały z tyłu opakowania the sims 3 pisze że mam procesor słaby nie znam sie zbytnio na kąpach pomyślałam,że może jest coś takiego jak ster do proca bo do grafiki są !!

The sims 3 i tomb raider obsługują moją grafike, teraz te gry mi nie działają a przed tym działały z grafiką mam wszystko dobrze już kurde nie wiem co mam z tym do cholery zrobić denerwuje mnie to ja chce zagrać sobie wreszcie a nie moge!!