Sterowniki do przejściówki PSX/PS2 -> USB

Witam!

Po dłuższym czasie postanowiłem wpiąć pady od konsoli, poprzez przejściówkę, do kompa. Mam jednak problem, gdyż zapodziałem gdzieś płytę ze sterownikami. Wiem, że kiedyś identyczne urządzenie miała Manta i na ich sterownikach jechałem ostatnim razem. Wtedy można je było bez problemu znaleźć na stronie tej firmy, teraz czegoś takiego już nie mogę się doszukać. Może ktoś z was ma na twardzielu te stery lub podobne albo wie skąd można ściągnąć? Ja jakoś nie mogłem znaleźć. Moja przejściówka obsługuje 2 pady i jest kompatybilna z USB 2.0.

Z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Tutaj zupowałem ci swoje stery z przejściówki Manty, skoro piszesz że tych używałeś:

-> http://up-file.com/download/86cc4880599 … -.rar.html

Niby wszystko gra, ale jest jeden problem. W padzie pierwszym nie działa mi “select”, a w padzie drugim “start”. Niby mało przydatne przyciski, ale jednak czasem się przydają.

Hmmm pewnie przez to że masz wejścia na dwa pady (moja przejściówka obsługuje jedno wejście), pogoogluj i poszukaj podobnych urządzeń, kilka firm robi podobne przejściówki,

W moim przypadku to chyba musi być walnięta przejściówka. Mam już zainstalowane sterowniki takie jak trzeba i nadal mam ten sam problem. Dla zainteresowanych: sterowniki można pobrać stąd