Sterowniki do Radeon HD7750

(Bulecka) #1

Witam, zmieniłem kartę graficzną (wcześniej gt520) na radeon hd7750 i przy instalacji sterowników wystąpił błąd : wyjątek nieznany wyjątek programowy (0xc0000417) pod adresem 0x0056f979. Karta jest nowa i próbowałem instalować stery z płyty a gdy wyskoczył ten własnie błąd spróbowałem ściągnąć ze strony producenta - z takim samym skutkiem. Co można poradzić aby zainstalowac sterowniki do tej karty graficznej?

(MisterMistrz) #2

Spróbuj w trybie awaryjnym.

(kliszka) #3

podaj konfigurację swojego komputera ,jaki masz system zainstalowany na komputerze

(falcon89) #4

Pobierz najnowszy sterownik bezpośrednio ze strony AMD http://support.amd.com/en-us/download

(Bulecka) #5

Napisałem już, że ściągałem najnowszy sterownik i w nim wyskakuje błąd... Konfiguracja komputera czyli co dokładnie mam podać? System Windows XP

(kliszka) #6

nazwę(dokładną ) - płyty głównej ,pamięci RAM ,zasilacza

(CrisPL) #7

Odinstalowałeś stare sterowniki od geforce'a?

(Bulecka) #8

Odinstalowałem stare sterowniki jednak problem nadal ten sam, nowych nie mogę zainstalować przez błąd...

(mrFreeze) #9

Postaw system na nowo będzie najlepszym rozwiązaniem.

(CrisPL) #10

Windows XP zawsze stwarzał problemy ze sterownikami. Ostatnio u kolegi przez naprawę systemu nie działał dźwięk choć sterowniki były. Lepiej właśnie zrobić format, lub przesiadkę na Windows 7.