Sterowniki do Radeon HD7750

Witam, zmieniłem kartę graficzną (wcześniej gt520) na radeon hd7750 i przy instalacji sterowników wystąpił błąd : wyjątek nieznany wyjątek programowy (0xc0000417) pod adresem 0x0056f979. Karta jest nowa i próbowałem instalować stery z płyty a gdy wyskoczył ten własnie błąd spróbowałem ściągnąć ze strony producenta - z takim samym skutkiem. Co można poradzić aby zainstalowac sterowniki do tej karty graficznej?

Spróbuj w trybie awaryjnym.

podaj konfigurację swojego komputera ,jaki masz system zainstalowany na komputerze

Pobierz najnowszy sterownik bezpośrednio ze strony AMD http://support.amd.com/en-us/download

Napisałem już, że ściągałem najnowszy sterownik i w nim wyskakuje błąd… Konfiguracja komputera czyli co dokładnie mam podać? System Windows XP

nazwę(dokładną ) - płyty głównej ,pamięci RAM ,zasilacza

Odinstalowałeś stare sterowniki od geforce’a?

Odinstalowałem stare sterowniki jednak problem nadal ten sam, nowych nie mogę zainstalować przez błąd…

Postaw system na nowo będzie najlepszym rozwiązaniem.

Windows XP zawsze stwarzał problemy ze sterownikami. Ostatnio u kolegi przez naprawę systemu nie działał dźwięk choć sterowniki były. Lepiej właśnie zrobić format, lub przesiadkę na Windows 7.