Sterowniki do Realtek ALC 262

Witam mam problem z sterownikami od 6 godzin pobrałem i zainstalowałem wiele programów do sterowników i sterowników. Wszystkie sterowniki działają ,ale problem powstał po zainstalowaniu sterownika do karty dźwiękowej. Gdy podłączam słuchawki i mikrofon w ogóle ich nie wykrywa ,lub nie działają dźwięki w słuchawkach a mikrofon jakby nie działał. Przy innych słuchawkach z mikrofonem jest tak samo. Przy innych sterownikach pojawia się ten sam problem ,lub na yt słychać muzyke ,ale bez słów. Karta dźwiękowa to Realtek ALC 262 i potrzebuje działających do niej sterowników na Windows Vista Bussines 32 bity. 

Spróbuj zainstalowaćte sterowniki.

Dzięki wszystko działa tylko mam teraz pytanie chodzi mi o to ,ze na xp którego miałem jeszcze wczoraj po podłączeniu słuchawek wyskakiwało okienko i tam trzeba było dać OK i potem miałeś rozne efekty np. na zywo pod prysznicem w pokoju itd. Potrzebuje to znaleźć w viscie ,bo przedtem to miałem ,ale teraz gdzieś zapodziałem.

Panel sterowania > Sprzęt i dźwięk > Manager Realtek HD

 

Nie mam tam Managera czytałem w internecie ,że może to być wina sterowników.

Sterowniki w przypadku Realteka można powiedzieć na każdym urządzeniu są te same :stuck_out_tongue:

Ja zawsze wgrywam te z linka wyżej na kompach/lapkach z realtekiem i ta opcja w panelu jest.

Chyba, że to kwestia Visty bo na niej bardzo rzadko pracuję.

Wspomniałem ,ze instalowałem wiele sterowników i na jednym z nich był Realtek ,ale sterowniki źle działały ,więc nie wiem. A potrzebuje go do tego ,bo w niektórych słuchawkach źle śłysze i gdy zmienie Realteku pewną opcje wszystko jest dobrze.